Главная → Сама багата жирними кислотами Омега-3 риба

Сама багата жирними кислотами Омега-3 риба

Риба є важливим продуктом харчування. Її користь полягає в тому, що в неї входять корисні для роботи організму жирні кислоти Омега-3. На думку вчених, саме вони сприяють підвищенню здатності організму протистояти різним захворюванням.

Однак на Омега-3 кислоти багатий не кожен сорт риби. Нижче наведені ті сорти, які містять найбільшу кількість жирних кислот.

Сама багата жирними кислотами Омега-3 риба

Сьомга

Дана риба дуже багата на жирні кислоти Омега-3. Ця риба продається майже в кожному супермаркеті як в охолодженому, так і замороженому вигляді. Але до нас все частіше потрапляє риба, що була спеціально вирощена на особливих фермах.

Через те, що рибу годують різними комбікормами, її корисні властивості погіршуються. Це говорить про те, що потрібно вживати в їжу менш популярну і більш дешеву рибу, наприклад, чавичі, кету, горбушу і іншу. Всі ці сорти виловлюють в природному середовищі, і на прилавок вона потрапляє в замороженому вигляді.

Сардина

Під таким промисловим назвою випускають відразу кілька сортів риби: безпосередньо сардину, салаку і сардинелл. До нас на прилавок сардини потрапляють в консервних банках і замороженому вигляді. Важливо знати, як саме зберігати рибу, про що ви можете детально дізнатися, подивившись на http://povar.biz/9928-ryba-poleznye-sovety-i-recepy.html пізнавальне відео.

Сама багата жирними кислотами Омега-3 риба

Корюшка

Дуже популярна риба з огірковим запахом, яка за своїми смаковими якостями нагадує лосось. Живе дана риба в морі, але під час нересту мігрує в ріки. На ринку її можна зустріти в свіжому, а також в замороженому вигляді.

Найкращий смак риба буде мати в смаженому вигляді.

Оселедець

Така риба дуже поширена на рибному ринку. Її можна зустріти як в замороженому вигляді, так і продукти з неї, наприклад філе.

Найціннішими сортами риби, які багаті на омега-3 жирні кислоти є жирні сорти, які водяться в холодних водоймищах. До них відносяться перераховані вище сорти риб.