Главная → Харчування при застуді

Харчування при застуді

У даній статті піде мова про такий поширеному захворюванні як застуда і про його зв'язки з неправильним харчуванням.

Можна запитати, як взагалі пов'язані харчування і простуда? Виявляється, самим безпосереднім чином. Враховуючи, що в організмі все пов'язано, нерідко причиною виникнення болю в голові може бути запущений карієс.

Але це як приклад, а тепер розглянемо, тему харчування при застуді і причини її виникнення.

Наш організм періодично піддається всіляким стресам. Це не ті стреси, які ми відчуваємо на роботі або в пробках. Ця напруга від переробки продуктів харчування.

Шлунково-кишковий тракт може впоратися з будь-яким стресом, але тільки якщо не піддавати його середньовічним тортурам, наприклад, частими походами в Макдональдс.

Харчування при застуді

Коли ми переїдаємо під час свят і при цьому харчуємося всіма продуктами упереміш, то так чи інакше, шлунок і кишечник спробують щось засвоїти і викинути токсини. Але це можливо, тільки якщо печінка в порядку, вона разом з нирками і виведе всі ці токсини. Здогадайтеся, що буде, якщо печінка не працює хоча б наполовину своєї потужності?

Справа не тільки в курінні, алкоголі і в гострих стравах, не забувайте і про ліки, які може і лікують щось в організмі, але однозначно позначаються негативно на печінці, також сюди можна віднести і причини гастриту. Сюди ж можна віднести і якість води, потрібно купувати не тільки якісні змішувачі kuppersbusch, але й спеціальні фільтри.

А якщо зі своєю навантаженням не впоралася печінку, то це може означати тільки одне — токсини і отрути залишаються в організмі і всмоктуються в кров.

Ось це вже настільки неприємний стан, що ви буквально кожною клітинкою тіла почуваєте себе погано, тому що кров розносить заразу по всьому організму, і ви буквально просочують токсинами. Від цього, до речі, можуть активуватися хронічні болячки чи буде сильно боліти голова. Будь-яка людина, колись пережив похмілля, знає не з чуток, що таке токсини в крові.

Але організм — це механізм настільки складний і мудрий, що навіть у такій ситуації він постарається знайти вихід. Раз з токсинами не справляються печінку і нирки, то потрібно шукати інші шляхи позбавлення від отрут.

Харчування при застуді

Саме в такі моменти і активуються слизові оболонки носа і горла. І адже дійсно навіть холодів не треба, організм підвищує свою температуру, умисно чи вимушено, щоб як у грубці спалити зайві відходи і вивести їх через ніс і горло.

Самим «мудрим» рішенням в цьому випадку буде запічкать себе ліками проти простуди.  : Wink: Тобто, організм намагається вирішити серйозну проблему, а ми йому в цьому не тільки не допомагаємо, але й наполегливо заважаємо, добиваючи остаточно печінку.

Якщо вам вдасться вилікувати «застуду», то токсини від цього з організму самі ніжками не підуть, вони залишаться всередині тіла і будуть заважати повноцінній роботі організму. Ось звідси і старість, якщо мислити глобально. Ми стираємо і зношуються завчасно від неправильного до себе звернення.

Що може допомогти в цьому випадку? Відчули легку застуду, припиніть їсти взагалі на цей день і обмежтеся водою і відварами, максимум фруктами. Якщо є психологічний настрій, проведіть одноденне голодування.

Тільки так ви допоможете своєму організму справитися з токсинами.

Харчування при застуді

Звичайно ж, це не єдина причина, по якій з'являється застуда. Але ніколи не скидайте з рахунків хот-дог на бігу або десять чашок кави з ранку. Залишайтеся відкритими до свого організму і слухайте, чого він хоче в даний момент.

Але не ігноруйте допомога лікарів і в таких серйозних випадках, як ангіна, не тягніть з лікуванням.

Пам'ятайте, що якщо ви і можете чимось собі допомогти, то тільки здоровим і повноцінним харчуванням, що складається зі свіжих фруктів і овочів. : Wink: