Главная → Залежність від цукру

Залежність від цукру

Про те, як негативно впливає на організм даний продукт, ми вже обговорювали в статті шкоду цукру. Приділимо увагу і психологічній стороні цього питання. Для нас це може і не сильно помітно, але надлишок цукру в щоденному раціоні харчування може викликати справжнісіньку наркотичну залежність.

А у випадках харчування краще взагалі відмовитися від цукру. І не тому що це просто шкідливо і погано, а тому що для організму в цукрі дійсно немає нічого корисного. Коли ми говоримо про щось солодкому, то це повинні бути банани, сухофрукти, фініки — те, що містить складні вуглеводи і дійсно дає організму енергію.

Залежність від цукру

Вся справа в тому, що цукор викликає різкі скачки рівня глюкози, а це впливає безпосередньо на настрій. Поїли щось солодке — настрій покращився. Але це штучне підвищення настрою, саме через хімічної реакції в організмі. Якщо ви часто їсте солодке, спробуйте хоча б на день відмовитися від швидких вуглеводів взагалі, тобто виключите всі борошняне, рафінована, солодке і консервоване.

В результаті у вас буде боліти голова, почнеться депресія, з'явиться роздратованість. У вас почнеться справжня ломка.

Найстрашніше те, що ми стали привчати до цукру дітей, чиї незміцнілі організми звикають до цього «легкому наркотику» з самого народження і вже не знають, як їх організм може обходитися без цього допінгу.

Щоб закінчити на оптимістичній ноті, намагайтеся вживати якомога більше натуральних продуктів харчування, що, принаймні, гарантує вам імунітет від наркотичної залежності.

Замовляйте вигідні юридичні послуги в Москві, якщо вам потрібна професійна допомога фахівців.