Главная → Вітамін K

Вітамін K

Вітамін К та його вплив на організм людини.

Вітамін К або вітамін коагуляції — речовина, яка має властивості, які відіграють важливу роль у процесі згортання крові.

Виділяють:

  • Вітамін К1 — жиророзчинна речовина, засвоюється завдяки жовчі;
  • Вітамін К2 — речовина, що виробляється самим організмом.

Основні функції Вітаміну К.

1) Забезпечує регуляцію згортання крові в організмі людини, так як сприяє виробленню протромбіну — основного компонента, необхідного для процесу коагуляції.

2) Грає ключову роль в обміні речовин, зміцнює і сприяє зростанню кісткових тканин. Вітамін К регулює вироблення білка (остеокальцину), що відповідає за збереження кальцію в кістках людини. Готуючи смачні страви, рецепти яких можна подивитися на http://videorecept.net/, ви повинні враховувати наявність цього вітаміну в продуктах.

Вітамін K

Наслідки дефіциту Вітаміну К для організму людини:

1) Регулярні та тривалі кровотечі з носа чи ясен;

2) Виникнення пухлин, навіть при отриманні незначних травм;

3) Тривалі й сильно виражені менструальні кровотечі у жінок;

4) Великі крововтрати при ранах, порізах або саднах;

5) Ішемічна хвороба серця;

Дефіцит Вітаміну К в організмі людини може бути викликаний поганим засвоєнням їжі в кишечнику або захворюванням печінки. На вироблення Вітаміну К2 поганий вплив надає прийом антибіотиків, перешкоджають виробленню корисних бактерій. Для кращого засвоєння вітаміну раціон людини має містити достатню кількість тваринних і рослинних жирів.

Джерела Вітаміну К:

  • Вітамін К1 міститься в зелених листових овочах: зелень, шпинат, всі види капусти, брокколі і т.д.;
  • Виробленні Вітаміну К2 сприяє споживання продуктів тваринного походження (м'ясо, яйця) і їжі, насиченою корисними бактеріями (молочна продукція).