Главная → Наука аюрведа

Наука аюрведа

У цій статті ми поговоримо про те, що являє собою наука аюрведа і чим вона може бути корисною для сучасної людини.

Саме слово «аюрведа» на санскриті звучить як «наука життя і довголіття». Тобто, наука аюрведа увібрала в себе знання про філософію харчування, накопичені за багато століть.

Не можна сказати, що аюрведа призначена тільки для того, щоб зрозуміти суть харчування, насправді ця наука розкриває глибинні питання світобудови, але почати треба хоча б з малого — з усвідомленого харчування. Також варто враховувати, що оскільки аюрведа є найдавнішим індійським вченням, то не завжди вона може ідеально підходити сучасній людині. Це означає, що потрібно вміти вбирати в себе знання, бути їм відкритим, але при цьому адаптувати їх під себе.

Ви можете робити замовлення піци і при цьому правильно харчуватися за аюрведою.

Наука аюрведа

Умовно всі люди, згідно науці аюрведа, діляться на три типи, про які ми поговоримо в наступних статтях, тому слідкуйте за оновленнями. Якщо харчуватися, згідно своєму типу, то можна знайти довголіття і бадьорість.

Як визначається кожен з типів? Відповідаючи на запитання про своє темпераменті, звичках і статурі, можна хоча б на очко віднести себе до того чи іншого типу. Вони називаються Вата, Пітта і Капха.