Главная → Перероблені продукти викликають залежність

Перероблені продукти викликають залежність

Всі продукти сучасного харчування можна розділити на 2 категорії: цілісні і перероблені. До цільним відносять всі ті продукти, які не піддавалися тепловій обробці, перемелювання, дроблення і роздрібненню.

Перероблені ж продукти — це все рафіновані, варені, дроблені й ін

Немає нічого страшного в тому, що ми використовуємо в харчуванні перероблені продукти, але використання виключно таких (рафінованих і оброблених) продуктів рано чи пізно позначається на роботі травної системи.

Перероблені продукти викликають залежність

Говорити про залежність можна в разі їжі, що зазнала інтенсивного обробці. Якщо ви злегка протушкувати свіжі овочі, то вітамінів, звичайно, в них залишиться менше, але вони не викличуть у вас звикання. Якщо ви дозволяєте собі якісь вольності раз на рік, відвідуючи інтернет магазин новорічних подарунків, то нічого страшного не станеться.

Наш організм легко справляється з проблемами, але якщо його систематично руйнувати марною їжею, то його можливості швидко вичерпаються.

Пам'ятайте, що чим сильніше здійснювалася переробка їжі, тим більше штучних добавок в ній буде використано. Про одну з найнебезпечніших недавно була написана стаття, читайте її тут. А ось вже всі ці специфічні добавки і викликають звикання, звідси залежність від їжі.

До занадто штучної їжі відноситься все, що має консервовану упаковку. Особливо будьте обережні з шісткою найшкідливіших продуктів. Не давайте штучну рафіновану їжу дітям.

Якщо з вами від однієї коли може і нічого не трапиться, то для дитини це загрожує великими проблемами.

Перероблені продукти викликають залежність

Сучасне харчування для дітей небезпечно також як вживання алкоголю, кави і сигарет.

Що стосується цільної і натуральної їжі, то вона завжди приносить тільки користь, більш того — є чимось на зразок внутрішнього лікаря для організму. Використовуйте в харчуванні клітковину, фрукти без цукру, свіжі салати, більше зелені, і ви побачите, як ваше тіло запрацює з новою енергією.

І наостанок, проведіть невеликий тест для себе «залежність від їжі», щоб об'єктивно оцінити свої звички в харчуванні.