Главная → Індійське харчування за аюрведою

Індійське харчування за аюрведою

Багато індійців не вживають в їжу м'ясні страви. Це відбувається в силу різних причин: хтось не їсть м'ясо через релігійних вірувань, але в основному м'ясо в Індії не вживають тому, що воно дуже швидко псується в умовах спопеляючої спеки.

В Індії в їжу вживається багато зелені. Тому, що врожай збирається по 3-4 рази за літо, тому зелені завжди достатньо. Їжа не зберігається довго, так як вона скоро псується все через ту ж спеки.

В Індії дуже люблять тушковані блюда із зелені (сабджі), які традиційно роблять на топленому маслі. До речі, ви можете більш детально почитати про рецепти з аюрведою.

Індійське харчування за аюрведою

Також в Індії дуже поширені салати, які нескладні у приготуванні. Наприклад, люблять готувати салат з огірків і помідорів, приправлений кумином. Для заправки такого салату використовують всі теж топлене масло.

Звичайною їжею в Індії, яка виконує роль освіжаючого страви між вживанням гарячих і гострих страв, є Райта-овочі, змішані з домашнім йогуртом (дуже хороший засіб для схуднення).

Готують її з картоплі, шпинату, помідорів і бананів, йогурт збивають і додають в нього раніше заготовлені фрукти / овочі, потім приправляють страву кумином.

Для любителів більш традиційної кухні, замовте осетинські пироги, які ідеально підійдуть для святкового столу.