Главная → Що використати для закваски

Що використати для закваски

Для здоров'я в будь-який час року необхідний хороший імунітет. Його розвитку сприяє поліпшення роботи кишечника. Цієї мети рекомендується вживання кисломолочних продуктів, наприклад йогурту.

Для збільшення користі більш вірним рішенням буде приготувати його в домашніх умовах.

Основою будь-якого кисломолочного продукту є закваска. Саме завдяки їй відбувається розмноження в молоці молочнокислих бактерій. Використання для цієї мети магазинного йогурту недоцільно.

Що використати для закваски

По-перше, не дивлячись на його різноманітність, на ринку знайти дійсно натуральний продукт досить нелегко. По-друге, процес сквашування молока сприяє розмноженню всіх мікроорганізмів, що містяться в йогурті, в тому числі не зовсім корисних, присутність яких повністю виключити не можна. В результаті чого існує велика можливість отримати більше шкоди, ніж користі.

Тому закваску краще придбати в аптеці.

Приємним доповненням буде наявність у ній штучно доданих біфідобактерій. Витратити кошти доведеться один раз, а на майбутнє для цієї мети можна буде використовувати порцію приготованого продукту. Вона зберігається в холодильнику, тільки не на морозі, до двох тижнів.

З продукції магазину можна буде використовувати йогурт без наявності цукру, фруктів, яких або інших добавок і з мінімальним терміном придатності, не більше п'яти днів.

Якщо ви любите піцу, то подивіться, де здійснюється доставка піци в Одесі, а також читайте відгуки, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант.