Главная → У яких порціях алкоголь нешкідливий

У яких порціях алкоголь нешкідливий

Дослідження вчених показали, що тільки 24 — 40 мл спирту організм може без наслідків для здоров'я гарантовано засвоїти. Зокрема, це стосується роботи нирок.

Організм — це неймовірно сильна машина, яка здатна самооновлюваною кожні 7 років. Але погодьтеся, це не означає, що йому потрібно максимально ускладнювати роботу. Чи варто пити алкоголь взагалі?

Який саме вид алкоголю пити, щоб не завдати шкоди здоров'ю?

У яких порціях алкоголь нешкідливий

Якщо вже говорити про якусь користь, то алкогольний напій повинен був слабким і натуральним. Наприклад, до розряду таких можна віднести сухе вино або нефільтроване пиво. Але навіть у цьому випадку, якщо ви зібралися купити ігристе вино, не потрібно його пити до несвідомого стану.

Один келих червоного вина в кілька днів і навіть тижнів — це дійсно зниження рівня «поганого» холестерину, профілактика серцево-судинних захворювань, артрозу та ін Весь цей ефект оздоровлення відбувається за рахунок наявності в провині потужного антиоксиданту — ресвератрола.

Але якщо пити вино великими дозами, то ніякого лікувального ефекту не буде. Ви отримаєте передчасне старіння, зневоднення, руйнування зубної емалі, не кажучи вже про головних болях.

Також пам'ятайте, що, не дивлячись на всі «трохи», в алкоголі міститься цукор, а це означає, що спиртне ніяким чином не допомагає підтримувати ідеальну вагу.

Якщо ви прагнете до енергійної та повноцінного життя, то від алкоголю не так вже й важко відмовитися.