Главная → Як робити масаж хребта

Як робити масаж хребта

Деякі люди ведуть малорухливий спосіб життя, в інші навпаки — активний. І одні, і інші по закінченню робочого дня можуть відчувати дискомфорт у спині. Тому існує спеціальний медичний масаж, який зніме болі і напругу в м'язах і хребті.

Іноді використовується і спеціальне масажне обладнання, яке дозволяє робити масаж більш ефективно.

Техніка масажу хребта:

• Масаж хребта слід почати з розігріву м'язів. Для цього починаючи з нижнього відділу хребта, проводите руками вздовж по спині (зверху вниз трохи надавлюючи). Після, середнім і вказівним пальцями слід робити невеликі кругові рухи, прямуючи до шиї по обидва боки від основи хребта.

Як робити масаж хребта

• Потім приступайте до розігріву області уздовж хребетного стовпа. Великими пальцями рук робіть глибокі кругові рухи (знизу вгору і навпаки).

• Переходьте до масажу спини передпліччями. Для цього на середину спини покладіть ваші передпліччя, потім одне передпліччя направляйте в сторону шиї, а друге — до основи хребта. Тепер розташуєте ваші передпліччя по діагоналі спини, при цьому одне передпліччя направте в сторону плеча, а друге — до протилежної сідниці.

Ви можете використовувати та масажери для шиї і плечового поясу.

• Закінчувати масаж спини слід масажем ніг і стоп.

Пам'ятайте, що не можна масажувати безпосередньо хребетний стовп, всі прийоми здійснюються близько хребта плавними рухами рук.