Главная → Аюрведа. Дієта без дієти

Аюрведа. Дієта без дієти

Нещодавно ми розглянули, що дає аюрведа та її принципи харчування сучасній людині. Що стосується конкретних страв і приготувань по даній системі, ми ще не раз будемо про це згадувати, тому підписуйтесь на оновлення в кінці статті, щоб не пропустити все найцікавіше.

Сьогодні ж розглянемо, чому аюрведу можна назвати дієтою без дієти. Насправді все дуже просто. Коли ми сідаємо на дієту, це передбачає обмеження в харчуванні, що саме по собі вже провокує страшний голод, більш докладно про це було написано в статті психологія дієт.

Харчуючись за аюрведою, найважливіше правило, яке необхідно дотримувати — це мінімальні витрати енергії при переварюванні їжі. На ділі це означає, що ви поїли, якийсь час відпочили, давши травному тракту виконати свою роботу, і відправилися далі займатися своїми справами.

Аюрведа.  Дієта без дієти

Але де саме криється економія енергії? Як кажуть прихильники аюрведи, достатньо харчуватися лише тими продуктами, які найбільш характерні для вашого типу.

При цьому необхідно ще дотримуватися важливим рекомендаціям, які зможуть привести до гармонії ваші відносини з їжею, тому як правильне харчування — це практично філософія.

1.Употребляйте їжу тоді, коли відчуваєте голод. Саме він служить індикатором того, чи потрібно ще поповнювати запаси енергії для тіла.

2.Поскольку їжа може вбирати в себе емоції людини через його руки, то намагайтеся завжди думати про найприємніше під час приготування страв.

3.Перед вживанням їжі необхідно помити руки, на яких могла зібратися негативна енергетика.

4.Слішком сильні негативні емоції заблокують надходження енергії від їжі, і вже від цього травлення може бути порушено.

Аюрведа.  Дієта без дієти

5.Когда ви їсте, концентруйтеся на процесі. Це важливо, щоб розуміти, коли відбувається процес насичення.

6.Старайтесь розслабитися перед прийомом їжі, не потрібно їсти похапцем або на ходу, це теж саме як і при іспитиваніі негативних емоцій.

7.Делайте перевагу тим продуктам, які відповідають вашому типу. Звичайно, можна з'їсти карамель за обідом, але не перевантажувати свій організм солодощами, якщо по вашому типу це не зовсім підходить.

Ось таким чином виходить, що харчування за аюрведою — це начебто як і дієта, але при цьому дієтою зовсім не є.  : Wink: