Главная → Продукти, які позбавляють нас енергії

Продукти, які позбавляють нас енергії

Ми харчуємося, щоб поповнити запаси енергії. Це перша і найважливіша причина харчування. Але поряд з корисними овочами, фруктами, ягодами існують і продукти, які не тільки не дають нам необхідних поживних речовин, але і навпаки — забирають енергію.

Які продукти відносяться до тих, які позбавляють нас енергії?

Продукти, які позбавляють нас енергії

Смажені страви

Ми вже піднімали питання Чому не можна їсти смажене. Така їжа перетравлюється дуже довго, вона важка для шлунка, від чого організму потрібен тривалий час постачати кров'ю травні органи, забираючи цю кров у мозку. Виникає сонливість, апатія, втома.

Алкогольні напої

Алкоголь здатний подавити активність нервової системи, вводячи її в сонний стан. Людина стає млявим і сонним. Негативні момент полягає в тому, що навіть при спробі подрімати, організм все одно не відпочиває.

Чи варто такий сон випитого за вечерею келих вина або банки пива?

Продукти, які позбавляють нас енергії

Солодощі та борошняне

Цукор викликає скачки глюкози в крові. Спочатку приплив бадьорості, потім різкий відплив енергії і потрібна нова порція допінгу. Чим частіше ви їсте солодке, тим більше маєте потребу в ньому (як позбутися цукрової залежності).

Від постійних стрибків організм сильно втомлюється і це виражається в апатичності, тяжкості, депресії.

Кава

Цей продукт також викликає ледве видиму залежність, як і цукор. Постійно збільшуючи порції кави, людина штучно викликає скачки рівня енергії в організмі.

Як не дивно, але щоб відчути приплив сил, потрібно їсти менше. Напевно ви не раз помічали, як дитині цілком достатньо одного яблука, щоб гратися і бігати кілька годин поспіль.

Якщо ви любите риболовлю, замовляйте оптом блешні williams по самим вигідним для себе цінами.