Главная → Зайдіть в будь-який супермаркет, і ви знайдете широкий вибір продуктів для освіти у вас гастриту, виразки, ожиріння, закупорки судин і інших серйозних захворювань.

Зайдіть в будь-який супермаркет, і ви знайдете широкий вибір продуктів для освіти у вас гастриту, виразки, ожиріння, закупорки судин і інших серйозних захворювань.

Їжа сьогодні відрізняється приголомшливим зовнішнім виглядом і повної доступністю. Зайдіть в будь-який супермаркет, і ви знайдете широкий вибір продуктів для освіти у вас гастриту, виразки, ожиріння, закупорки судин і інших серйозних захворювань. І все це завдяки дивовижному винаходу під назвою харчові Е-добавки. (Клікніть на картинку, щоб почитати.)

dobavki-1

Отже, якщо ви хочете викликати у себе гостру алергічну реакцію, шукайте продукти, де в складі присутні Е-102, Е-107, Е-110, Е-120, Е-124, Е-127, Е-128, Е-129 , Е-132, Е-133.

Якщо ви вирішили серйозно порушити шлунково-кишковий тракт, то ідеально в цьому випадку підійдуть Е-152, Е-154, Е-162а …. до Е-162g. Конкретно для руйнування печінки краще брати продукти з Е-171, Е-172, Е-173.

Але якщо вам цього здасться мало, можна підібрати цілу гору продуктів для утворення ракових пухлин, наприклад, Е-215, Е-239, Е-252. Останній в обов'язковому порядку присутній у всіх копчених продуктах (!)

Картина, безумовно, жахлива, і велика частина відповідальності лежить на всіх цих корпораціях з виробництва продуктів з харчовими Е-добавками. Але ця відповідальність також лежить і на самих споживачах. Виходить, що ми заробляємо гроші з ранку до ночі, витрачаємо їх на їжу, яка нас калічить, а потім в надії йдемо в лікарні, де нас вже остаточно добивають, якщо не ліками, так цінами на них.

Роздрукуйте собі таблицю з харчовими Е-добавками, повісьте на холодильник і візьміть собі за звичку перевіряти склад продуктів.

dobavki-2

Практично і якісно оформити сходовий проліт вам допоможе фурнітура для перил, яка виробляється з самих надійних та якісних матеріалів, зокрема, з вологостійкої нержавіючої сталі.

Приготувати смачне куряче м'ясо або інші нові рецепти ви зможете на оновленому кулінарному сайті.