Главная → Це одне з найважливіших правил здорового харчування .

Це одне з найважливіших правил здорового харчування .

Якщо ви не маєте наміру катувати себе жорсткими режимами харчування або не готові поки змінювати свій спосіб життя, але хочете постаратися зробити перші кроки на шляху до оздоровлення, то вам знадобляться прості правила здорового харчування, яких здатний дотримуватися будь-який з нас.

1. Чим менше змішано продуктів в один прийом їжі, тим краще для перетравлення. Шлунок розрізняє кожен продукт і готує для нього свою особливу грунт засвоєння. Якщо намішати багато різних продуктів, то є ймовірність, що частина з них так і не встигнуть перетравитися, поступово сгнівая і перетворюючись в шлаки і токсини.

pravila-zdorovogo-pitania-1

2. Фрукти можна їсти після їжі. Це одне з найважливіших правил здорового харчування. Фрукти дуже швидко засвоюються, буквально 15 хвилин.

Якщо з'їсти шматок м'яса, якому потрібно як мінімум 40 хвилин для засвоєння, то фрукти до цього часу вже просто Заброда в очікуванні своєї черги.

3. Чим менше продукт піддавався кулінарній обробці, тим краще для вашого організму. Морква, яку ви просто погризли, надасть більше користі, як зубам, так і шлунку, ніж, якби вона була роздрібнена в сметані з родзинками. Йдіть на невеликі компроміси: цілісні і свіжі продукти дають більше вітамінів, ніж перероблені.

4. Приймати їжу потрібно тільки в хорошому настрої. Під час хвороби, стресу або якихось незручностей організм не здатний думати ще й про їжу.

pravila-zdorovogo-pitania-2

5. Намагайтеся їсти, по можливості, більше свіжої їжі. Навіть якщо це борщ або суп, то він повинен бути приготований сьогодні, а не тиждень тому. Коли велика родина і готувати кожен день просто неможливо, то можна намагатися йти хоч на якісь поступки самому собі.

Борщ семиденної давнини більше схожий на відходи, ніж на їжу.

6. Будь-які напої також шкідливі для організму. Всякого роду покупні соки — це навіть не обговорюється, оскільки являє собою суцільну хімію. Свіжовичавлений сік — це також їжа і майже рівнозначний перекусу фруктами.

Міцні чай, кава, алкоголь, і не дивуйтеся, трав'яні чаї тонізують організм, тому їх потрібно вживати з розумом, обережно, інакше можна отримати залежність.

Це і є основні правила здорового харчування, яких потрібно просто намагатися дотримуватися, щоб підтримувати себе в гарному настрої і поступово зміцнювати імунітет.

Якщо ви плануєте відкрити кафе або оновити меблювання в ньому, то меблі для кафе від кращих виробників — це те, що вам потрібно. Ви зможете вибрати з широкого асортименту якісну продукцію.