Главная → Що дає аюрведа

Що дає аюрведа

В одній з минулих статей ми вже дізналися докладно про те, що собою являє наука аюрведа. Тепер поговоримо про те, що саме може отримати людина, якщо буде дотримуватися харчування по системі аюрведи. Попередньо варто нагадати про те, що аюрведа як і будь-яка інша система не повинна бути жорстким і беззастережним режимом, особливо враховуючи той факт, що це нехай і давньоіндійська, але все-таки екзотична система харчування, тому деякі корективи тільки вітаються.

Що ж дає аюрведа людині? По-перше, систематизоване і відрегульоване харчування дозволить вам підтримувати свою вагу, що сьогодні важливо, враховуючи шкоду фастфуду в нашому повсякденному харчуванні.

Що дає аюрведа

Також абсолютно будь-яка людина може привести в норму свій шлунково-кишковий тракт, а також позбутися від усіляких хронічних захворювань, наприклад, від гастриту.

Стабілізація ваги і поліпшення роботи шлунку і кишечника в свою чергу призведуть до зміцнення нігтів, волосся та поліпшенню стану шкіри.

Після того, як ви помітите зовнішні зміни, які, до речі, не змусять себе чекати під час перебудови харчування, ви зможете легко протистояти простудним захворюванням, а про енергійність, хорошої працездатності, стресостійкості і відмінною пам'яті і говорити нічого. :)

Днями з'являться статті про те, як саме потрібно харчуватися за аюрведою, а поки визначте свій енергетичний тип.