Главная → Шкідливі і корисні солодощі

Шкідливі і корисні солодощі

Ви просто обожнюєте солодощі? Відмовитися від цього задоволення вище ваших сил? А вони, між тим, псують вам зуби і фігуру. Може бути їх краще чимось замінити?

Якщо ви не знаєте, як схуднути без дієт, то зверніть увагу на солодощі, які не зіпсують вашу фігуру.

Але для початку визначимося з тим, які продукти входять в список найбільш шкідливих солодощів.

1. Тягучі іриски, липкі помадки і жувальні цукерки. Дослідження показали, що від них наноситься найбільшої шкоди зубам. І, як відомо, проблеми з зубами — це неприємно і болісно.

2. Ще шкідливіше для зубів шоколад з начинкою та карамель.

Шкідливі і корисні солодощі

3. Тістечка і печиво, особливо в закритій упаковці. При виробництві використовуються шкідливі жири, консерванти і маргарин.

4. Шоколадні батончики рази в два шкідливіше, ніж звичайна плитка шоколаду. Хоча, вони і менше за розміром. Карамель і нуга, наповнювачі та жир — серйозна шкода і зубам, і організму в цілому.

 Звичайно, зовсім нешкідливих солодощів не буває. Але є такі, шкода від яких мінімальний.

1. Сухофрукти. Глікемічний індекс деяких видів сухофруктів високий, але такі солодощі позначаться значно менше на фігурі, ніж плитка шоколаду.

2. Солодкі льодяники, але з цукрозамінником. Продаються у відділах дієтичної їжі. Звертайте увагу на те, що цукрозамінники теж бувають шкідливі для здоров'я.

3. Жувальна гумка без цукру. Тільки, не забудьте, що вона призначена для вживання після їди, для видалення залишків їжі. Щоб не спровокувати виразку, жуйте не більше, ніж 2-3 штуки в день і не більше 7 хвилин.

Інакше, виробляється шлунковий сік і роз'їдає стінки шлунка.

Шкідливі і корисні солодощі

4. Чорний шоколад містить антиоксиданти і речовини, службовці профілактикою захворювань серцево-судинної системи.

5. Банани — це ситні, солодкі й корисні фрукти.

6. Фруктові батончики, приготовлені в домашніх умовах. Вони робляться з фруктів з використанням меду. У 30г міститься близько 100 ккал.

Звичайно, повністю відмовитися від шкідливих солодощів далеко не просто, але якщо є невеликі порції в першій половині дня, то шкода буде мінімальною.