Главная → Як вибрати посудомийну машину

Як вибрати посудомийну машину

Мабуть, не знайти людину, якій до душі изо дня в день займатися процесом миття посуду. А якщо ще сім'я чималенька, самі розумієте … Крім того, час, витрачений на миття тарілок і кухлів, можна раціонально використовувати в інших цілях, та й шкіра рук псується, адже миючі засоби та гаряча вода сушать її. Тому домогосподарки і задаються питанням: як вибрати посудомийну машину.

Як вибрати посудомийну машину

Така машина виконає за вас всю брудну роботу, причому набагато швидше і якісніше, ніж ви. Адже вона не тільки вимиє посуд, але також висушить її, причому ідеально, не залишаючи розводів на скляному чи порцеляновому поверхні. До того ж, кількість води, необхідне для машинного процесу миття посуду, разів у 10 менше, ніж витрачається при ручному митті.

Вибираємо посудомийну машину

Для правильного вибору посудомийної машини необхідно знання деяких технічних правил. Звичайно, ніхто не застрахований від випадковостей, коли необхідно замовляти ремонт посудомийних машин electrolux або будь-який інший марки, але все ж вибрати оптимальний варіант можна.

Набувати цю кухонну техніку необхідно, керуючись як тією кількістю посуду, яке ви плануєте перемити за певний проміжок часу, так і частотою процедур.

Як вибрати посудомийну машину

Для кухні маленького розміру, або, коли очікувана кількість посуду для миття невелике, машину для миття посуду також можна вибрати малогабаритну. Наприклад, Electrolux ESF 235 розміром 46x45x48 см (на 5 комплектів), або Bosch SKT 3002 розміром 45x55x46 см, (на 4 комплекти посуду). За сумою це буде приблизно $ 300.

Якщо простір дозволяє, можете купити посудомийну машину в межах $ 400. Наприклад, марки Indesit D 41, на 8 комплектів; вбудовувана техніка обійдеться вам дорожче приблизно на $ 50 (Ariston LI42, на 8 комплектів).

Якщо ви хочете придбати машину ту, що подешевше, можна підібрати моделі Zanussi, Whirlpool, Ardo, Gorenje, Whirlpool, LG, Candy. У випадку, коли ціна вирішальної ролі не грає, можна вибрати машину дорожче і вище класом: Electrolux, Siemens, Brandt. Посудомийні машини Miele, Asko, AEG сміливо можна віднести до моделей екстра-класу.

Як вибрати посудомийну машину

 Безпека в експлуатації

Важливе значення має і безпеку в експлуатації кухонного агрегату. Вибираючи посудомийну машину, обов'язково зверніть увагу на герметичність і збалансованість системи водоподачі в самій машині. Це додаткова гарантія запобігання протікання.

Також в комплект повинні входити надміцні подають шланги, що мають гарантований захист від переливу.

Деякі моделі посудомийних машин оснащені додатковими заходами безпеки — автоматичними системами захисту, Aqua-Control, Aqua-Stop (SIEMENS, BOSCH), або подачею звукового сигналу у разі її протікання.

Виробники бренду Siemens і Bosch не тільки гарантовано несуть відповідальність по ремонту, заміні посудомийної машини на увазі її протікання, вони також зобов'язуються відшкодувати збиток постраждалим від затоки квартирах сусідів знизу. Гарантія діє протягом усього строку експлуатації машини.