Главная → Вітамін C

Вітамін C

Вітамін С найбільш відомий серед інших. Про нього і про інших вітамінах ви знайдете коротку інформацію в таблиці вмісту вітамінів.

Що ж стосується вітаміну С, то він відмінно впливає на імунну систему, зміцнюючи її; покращує засвоєння заліза; захищає клітини від ушкоджень; сприяє утворенню сполучних тканин і це ще далеко не весь перелік його корисного впливу на організм.

Вважається, що вітамін С життєво необхідний у великих кількостях людям, які переживають стрес, курять або хворіють. Але насправді, потрібно просто дотримуватися денної норми споживання цього вітаміну і уникати його недоліку. Це не означає, що тепер вам потрібно буде займатися підрахунком всіх вітамінів і мікроелементів.

Кілька свіжих фруктів в день буде цілком достатньо.

На всяк випадок: рекомендована денна норма становить 70-100 мг на день, для дітей в 2 рази менше. Якщо мова йде про фруктах, особливо з власного городу, то в цьому випадку можна взагалі не переживати за норми. Але якщо ви купуєте вітаміни в аптеці, то тут потрібно строго слідувати розпорядженням лікаря.

У максимальних кількостях вітамін С міститься в чорних ягодах і в соку з них. Також цим вітаміном багаті: плоди шипшини, сік обліпихи, брокколі, перець, ківі, лимони, апельсини, грейпфрути.

Також вам буде цікаво дізнатися про те, з чого повинен складатися корисний сніданок.

Якщо вам потрібен ремонт фотоапаратів у Москві, наприклад, заміна об'єктива на canon, то завжди звертайтеся тільки до кращих фахівців, які виконають свою роботу швидко і якісно.