Главная → Як позбутися цукрової залежності

Як позбутися цукрової залежності

У більшості випадків причиною зайвої ваги є залежність від цукру. Ми вже докладно розглядали цю залежність тут. У цій статті ми поговоримо про конкретні дії, які потрібно зробити для того, щоб позбутися від майже наркотичної залежності.

Цукрова залежність порівнюється з наркотичною не даремно, в чому ви переконаєтеся нижче.

Як позбутися цукрової залежності

Десерти і фаст-фуд часто використовуються для заїдання стресових проблем. Крім того, солодке дає енергію і щось подібне до розради.

Постійне бажання щось жувати викликається низьким рівнем серотоніну в організмі. Як відомо, серотонін — гормон щастя. До речі, його якраз можна в надлишку отримати, навантажуючи організм активними фізичними вправами.

Втягніть в улюблений вид спорту, це також прискорить метаболізм (Як прискорити обмін речовин) і ви отримаєте дуже швидкі результати.

Також підтримувати необхідний рівень серотоніну в організмі вам допоможуть темний рис, висівки, морська капуста, чорнослив, курага. Швидко підвищує серотонін і кави, але якщо ви хочете привести в порядок фігуру, то будьте обережні з кавою, тому як він може сповільнити ваш процес схуднення. Краще його замінити зеленим чаєм, який майже також впливає на настрій, як і кава.

Як позбутися цукрової залежності

Поганий настрій і стрес — це один з етапів замкнутого кола в цукровій залежності. Ігнорувати цю проблему не вийде. Приготуйтеся до того, що перший час ви застрягнете якраз на етапі пригніченості.

Харчуючись десертами, в організмі відбувався викид дофаміну, гормону задоволення. Він виробляється кожен раз, коли ми отримуємо позитивні емоції — сексуальний потяг, успіх у кар'єрі, перегляд улюбленого фільму, зустріч з близькою людиною, солодкі десерти в тому числі.

Якщо ви занадто частому їсте солодке, то у вас врабативается хімічна залежність. Ви звикли штучно викликати це почуття задоволення. Тепер, позбавляючи себе солодкого, ви відчуєте гостру пригніченість, апатію, навіть депресію. Це не спроба вас залякати, це те, що вас дійсно чекає. Але хороша новина полягає в тому, що саме стан пройде швидко.

Від 2-3 днів до тижня, не більше. Залежить від толерантності організму до цукру. Через 3-4 тижні після харчування без солодкого ви відчуєте, що солодке насправді на смак нудотне і дуже жирне.

Теж саме відчувають люди, вперше закурили або вперше приймають алкоголь. Наркотик перший час завжди жахливий, але саме ми змушуємо мозок подумати, що це те, без чого нам не обійтися і привчаємо себе до маленьких, але регулярних дозам справжнього отрути.

Як позбутися цукрової залежності

Все, що вам потрібно зробити — це пережити перший тиждень, усвідомлюючи, що буде щось подібне до ломки. Але організм швидко повернеться в нормальний стан, і ви легко зможете жити без солодкого. Потім десерти вам просто не знадобляться, щоб справлятися зі стресами і поганим настроєм.

Ось і весь секрет: щоб позбутися від цукрової залежності, потрібно просто перестати їсти солодощі. Але важливо усвідомлювати перший тиждень і самі процеси, що відбуваються в організмі. Якщо ви розумієте, що поганий настрій — це результат зміни хімічних процесів, то ви легко з усім впораєтеся.

Для більшого розуміння почитайте ще статтю Чому люди товстіють.

Як позбутися цукрової залежності

Ще одна хороша новина полягає в тому, що не потрібні ніякі дієти. Вам не потрібно морити себе голодом, щоб позбутися від жирових складок на тілі. Навпаки, вам потрібно харчуватися повноцінно. З однією умовою — глікемічний індекс продуктів не повинен перевищувати 50 одиниць. Використовуйте таблицю для складання меню.

Ви самі переконаєтеся, що можна все, що корисно вашому організму, виключаючи тільки самі неправильні продукти.

Єдине, у деяких фруктів, таких як банани, кавуни, дині високий глікемічний індекс. Від них краще відмовитися, поки ви не повернете собі потрібну вагу, потім вже можна їх їсти без всяких побоювань. Серед круп і хлібобулочних виробів вибираємо тільки продукти грубого помелу.

Кава замінюємо зеленим чаєм.

Як позбутися цукрової залежності

Перший час вас може налякати таке харчування, так як сучасні супермаркети пропонують повсюдно їжу більш просту, швидку і неймовірно солодку. Але пам'ятайте, що саме це збільшує ваш вагу і викликає проблеми зі здоров'ям.

В результаті харчування продуктами з низьким глікемічним індексом ви завжди будете почувати відчуття ситості, але при цьому поступово відчуєте і енергію. Ваше тіло стане легше, вільніше.

Пам'ятайте, що ваша залежність від цукру існує в голові, а не в тілі. Тіло значно легше «перевиховати». Переконуйте себе кожен день в зробленому для себе виводі, і ви більше не будете страждати від якихось там залежностей.

Для тих, хто любить все натуральне, відвідайте магазин натурального мила, де ви зможете придбати якісну косметику за вигідними цінами.