Главная → Самий корисний гарнір: овочі

Самий корисний гарнір: овочі

Вже скільки було розмов і пересудів про те, що ні макарони, ні гречка, ні картопля не підходять до м'яса як гарнір, оскільки для переварювання такої гарніру і м'яса потрібні абсолютно різні хімічні склади системи травлення. Проте більшість людей звикли так харчуватися.

Самий корисний гарнір: овочі

М'ясо містить в собі білок, він є основним будівельним елементом для кісток і м'язів. Але для перетравлення м'яса потрібна кислота, а, наприклад, для макаронів необхідна луг. Як же справитися бідному шлунку? Ось тому і вважається, що овочі, як ніякий інший гарнір підходять до м'яса.

Рецепти гарнірів ви можете знайти на http://pokushay.org/garniry/.

М'ясо корисно ще й тим, що містить у собі амінокислоти, які стимулюють роботу мозку. Крім того, що допомагають мозку думати, м'ясні амінокислоти нормалізують роботу нервової системи. Однак при вживанні одного м'яса (без гарніру з овочів) в організмі почнуть накопичуватися ці самі кислоти, і трапиться «закисання».

Говорячи наукові мовою, кислота під назвою гомоцистеїн руйнує фолієву кислоту, яка частіше називається вітамін В9, а без неї неможливо регулювання в організмі жирового і вуглеводного обмінів, а також створення нових клітин крові. І в результаті підвищується рівень холестерину (Харчування для зниження холестерину), з'являється схильність до тромбофлебіту, а це може спровокувати атеросклероз, інфаркт та інсульт.

Самий корисний гарнір: овочі

Тому необхідно до м'яса завжди додавати овочевий гарнір вагою 300 — 350 г. У якості інгредієнтів для такого гарніру можуть виступити петрушка, морква, капуста, огірки, солодкий перець, кріп.

Якщо вже ви зовсім не уявляєте, як таке можна їсти, то допоможуть вітаміни і мінерали. Вибирайте вітаміни А, Е, С, а також мінерали цинку і селену. Всі вони є антиоксидантами, які допоможуть уникнути стресу.