Главная → Народне лікування виразки шлунка

Народне лікування виразки шлунка

Про причини виникнення виразки шлунка та виразки дванадцятипалої кишки до сьогоднішнього дня мало що відомо, що робить їх лікування скрутним.

Однак є незаперечні докази тісного зв'язку виразки шлунка зі станом центральної нервової системи, а саме нервовими зривами, депресією, внутрішніми переживаннями.

Народне лікування виразки шлунка

Але це відкриття не спрощує лікування виразки. Так, у минулому столітті, хірургічне втручання було найпоширенішим методом лікування даного захворювання.

Але для народних цілителів виразка ніколи не вважалася важковиліковним захворюванням. При цьому не потрібно дотримуватися будь-якої дієти, а просто виключити алкогольні напої на час лікування хвороби.

Лікувальна суміш розрахована на пропорцію 1:1 (всі інгредієнти по 100 мл / г): соки з буряка, моркви, алое, ріпчастої цибулі, чорної редьки, мед натуральний, спирт медичний (не технічний!) І вершкове масло.

Народне лікування виразки шлунка

Після ретельного перемішування, вилити суміш у глиняний (керамічний) горщик, який потім замазати тестом (щоб уникнути проникнення повітря), помістити в тепле місце на 1,5 доби (можна на батарею або злегка підігріту духовку). Приймати по 1 столовій ложці до їди (не запивати!) 3 рази на день. Термін лікування буде залежати від тяжкості захворювання, але при будь-яких обставинах через 3 місяці ви забудете про виразку назавжди.

Дана інформація надана в цілях ознайомлення. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, перед тим, як починати лікування.

Читайте також Причини гастриту.

Медичні послуги потрібні всім, але коштують вони сьогодні дорого, тому ви можете використовувати знижки, наприклад, консультація лікаря гінеколога зі знижкою від 50% — це можливість заощадити і перевірити свій стан здоров'я.