Главная → Тому так важко відмовитися від сигарет, від алкоголю, від ігор і, звичайно ж, від шкідливих продуктів.

Тому так важко відмовитися від сигарет, від алкоголю, від ігор і, звичайно ж, від шкідливих продуктів.

Вже не секрет, що проблема із зайвою вагою — це добре розвинена індустрія, частково пов'язана з харчовими Е-добавками. Але людям не варто забувати, що численні реклами про тренажерах і таблетках, чудесним чином позбавляють від ваги за пару хвилин, націлені тільки на фізичне тіло. А залежність від їжі — це в першу чергу психологічна проблема.

zavisimost-ot-edy-1

Кожна залежність має схожу схему дії. В голові формується сильне бажання з'їсти шкідливий продукт і одночасно виникає чітке уявлення про те, що його не можна їсти. Це схоже на розкол особистості, коли одна частина свідомості хоче булочку, а друга розуміє, що це шкідливо.

Залежність стає тим сильніше, чим сильніше розкол всередині свідомості.

Дієти ж (у класичному уявленні) тільки погіршують ситуацію, тому що пригнічують одну частину свідомості. Але для людської психіки це справжня катастрофа. Це все одно, що змусити людину вибрати між правою і лівою рукою, переконавши його, що одна з них шкідлива.

zavisimost-ot-edy-2

Є знаменитий трюк: не думайте про слона. І про що ви зараз будете думати? Звичайно ж, про слона!

У цьому й фішка будь-якої дієти. Позбавивши себе якихось улюблених продуктів, ви тільки підсилите залежність від їжі. Тому так важко відмовитися від сигарет, від алкоголю, від ігор і, звичайно ж, від шкідливих продуктів.

І де ж вихід? У двох рядках відповідь явно не поміститься. Для початку потрібно зрозуміти, що таке правильне схуднення. І позбутися помилкових переконань про те, що дієти можуть допомогти.

Залежність руйнується не знищенням якоїсь однієї з двох сторін, а їх примиренням, про що і будуть наступні новини.

Якщо вам потрібно швидко і вигідно продати зруб, то краще всього розмістити оголошення і ви швидко знайдете потенційних покупців.

Джерело: Цікаві новини від KARPATYua.net