Главная → Як підробляють продукти

Як підробляють продукти

У цій статті ви дізнаєтеся про те, як харчова індустрія підробляє продукти.

Сметана

Справжня сметана складається з закваски та вершків. Але на прилавках нерідко можна побачити тільки підробку. Зокрема, жир тваринного походження замінюють на рослинний, а молочний білок підмінюється генно-модифікованою соєю. Якщо ви не впевнені у якості сметани, то залийте ложку сметани окропом. Якщо сметана розчиниться, то вона натуральна.

Підробка ж випаде в осад.

Як підробляють продукти

Ікра

Підробка ікри складається з морських водоростей, зазвичай така ікра буде віддавати желатином. Справжня ікра лопається у роті з гіркуватим присмаком, а підробка буде тільки расжевиваться.

У будь-яку ікру додають консерванти, враховуючи, що термін придатності ікри тільки 3 дні після улову. Якщо підроблену ікру залити окропом, то через час вона розчиниться, справжня ікра залишиться неушкодженою.

Як підробляють продукти

Крабові палички

Вже не секрет, що в крабових паличках немає крабів, та й самої риби там теж немає. У складі ви можете прочитати про наявність крохмалю, фарбників, консервантів і сурімі (рибний фарш, в якому риби теж не більше 10%). Що становить 90% змісту крабових паличок, нікому не відомо (Перероблені продукти викликають залежність).

Копчена риба

Копчену рибу роблять за допомогою рідкого диму, котороя заборонений у багатьох країнах світу як найсильніший канцероген, тому як його основним компонентом є витяжка із звичайного диму.

Щоб відрізнити справжню копчену рибу, зверніть увагу на розріз м'яса, яке має жовтуватий відтінок. Підробка має колір звичайної оселедця.

Як підробляють продукти

Лосось

Справжній колір у лосося, а також у форелі й сьомги — блідо-сірий. Красивий рожевий колір — це звичайний барвник.

У магазині Мерсі.ру ви зможете недорого придбати Фемилак. Це замінник молока для годуючих мам. Доставку співробітники оформляють по всій Росії.