Главная → Фруктові розвантажувальні дні

Фруктові розвантажувальні дні

Для фруктових розвантажувальних днів чудово підійдуть такі фрукти як диня, кавун, слива, груша, персик, яблуко. Це настільки корисні фрукти, що з них можна скласти свій повний денний раціон.

Ці фрукти володіють низькою калорійністю, складаються з води, що сприяє вгамування спраги. Вони сечогінний, виводять з організму зайву воду, токсини і шлаки, а також заповнюють рівень мінеральних солей натрієм і калієм.

Всі ці фрукти, окрім груші, є антидепресантами, містять вітаміни: А, В, С, залізо, фосфор і магній.

Перш ніж провести розвантажувальні дні на фруктах, потрібен один день, щоб підготуватися до нього. Перевірте реакцію організму на деяку кількість фруктів. З'їжте за прийом 300-2500 г різних фруктів.

Фруктові розвантажувальні дні

Кавун

Соковитий і смачний, у ньому 38 ккал, міститься фруктоза і глюкоза. Він сечогінний, покращує травлення і роботу кишечника.

Слива

Містить 27 ккал на 100 г, вітамін В, а також кальцій, калій, фосфор і магній. Сприяє швидкому схудненню. Разом з нею можна їсти аличу, пити мінеральну воду без газу або зелений чай.

Диня

39 ккал. Сприяє швидкому схудненню. За п'ять днів можна скинути від 2 до 5 кг.

При динному розвантажувальному дні не вживайте сіль, цукор і гостру їжу.

Персик

Багатий калієм, в персиках 43 ккал на 100 г, сприяє одужанню серцевосудинних захворювань. Разом з ним вживайте воду, каву без цукру і молока або трав'яні чаї.

Якщо у вас є проблеми з травним трактом, то гастроентеролог київ допоможе вам дізнатися причини захворювання.