Главная → Чому фрукти можуть бути шкідливі

Чому фрукти можуть бути шкідливі

Харчування фруктами є самим здоровим з усіх можливих. По-перше, фрукти створені самою природою, а це значить, що вони ідеальні для людини в якості їжі. Їх не потрібно готувати і витрачати тисячі доларів на покупку всіляких каструльок, грубок та інших кухонного приладдя. Який фрукт не візьміть, в ньому обов'язково міститься вся таблиця вітамінів і мінералів. Але найважливіше, що фрукти неймовірно смачні, притому, що вони корисні.

Тобто не треба ковтати таблетки жменями або кривиться від прісної вівсянки на дієті. До складу майже кожної страви обов'язково додаються фрукти. Візьміть полуницю з вершками, сливовий шнапс, качку з яблуками.

Всі наші консерви практично повністю містять фрукти, пардон, замінники фруктів. І заради чого? Заради смаку!

pochemu-frukty-mogut-but-vredny1

Але навіть такий ідеальний у всіх відношеннях для харчування продукт харчова індустрія примудрилася зіпсувати.

Ми бачимо на картинках надзвичайно гарні банани, натерті до блиску яблука, величезні глянсові сливи. Куди там хілому червиві яблучку? Так, на картинках красиві фрукти прекрасно виглядає, але є їх не можна. Принаймні, поки вони так блищать.

До речі, якщо яблуко червиве, це означає, що його точно можна їсти.  :)   Адже харчування фруктами саме по собі корисно.

Але зараз не про це. Красивий блиск на шкірці фруктів — це спеціальний віск, який дозволяє зберегти воду і соки всередині щільної парафінової оболонки. Ясна річ, що без цього захисту, фрукти швидко б псувалися. А їх потрібно транспортувати, зберігаючи ще при цьому їм такий вигляд, щоб кінцевий покупець не пирхнув. Вобщем, шукати винних сенсу немає.

Тим не менш, підстрахуватися знаннями зайвим не буде.

pochemu-frukty-mogut-but-vredny2

Навіть якщо ретельно помити фрукт, парафінова оболонка повністю не сходить. Віск є переробленим продуктом нафти, яка, як відомо, у нас ніякими органами не переробляється. Навіть печінка не подужає цю катастрофу.

Віск залишається в організмі і перешкоджає нормальному ритму життя, що в наслідок веде до цілого букету хвороб.

Вихід, безумовно, є. Можна або зчищати цей віск, або намагатися купувати не залакованих фрукти і овочі.

Але повністю ситуацію це не виправить, так як харчування фруктами на воску — це менше зло, які ми їмо протягом дня. В якості профілактики може допомогти добове голодування, щоб давати організму хоч якусь перепочинок.

Читайте, що таке зміна магнітних полюсів. У вас також є можливість скачати скайп для спілкування з близькими.