Главная → За мотивами книги Бориса Петрова «Нація фастфуду».

За мотивами книги Бориса Петрова «Нація фастфуду».

Сучасна їжа в американських ресторанах і місцевих крамничках — це наша проблема харчування № 1. Шкода фастфуду настільки небезпечний, що в кінцевому підсумку постійне харчування таким чином може призвести до патологій та вимиранню здорового людського роду.

Перед вами кілька шокуючих фактів про Макдональдсі і про те, в чому саме полягає шкода фастфуду. За мотивами книги Бориса Петрова «Нація фастфуду».

1. В американських ресторанах велика плинність кадрів, в основному там працюють молоді й недосвідчені хлопці, які можуть легко загидив порцію картоплі або гамбургер своїми брудними руками або плювками.

2. Люди, які часто їдять в Макдональдсі, практично «підсаджуються» на фастфуд, так як приємний і незвичайний смак цієї їжі пов'язаний з використанням так званих «натуральних ароматизаторів» або харчових добавок, які в кінцевому підсумку викликають звикання постійним стимулюванням смакових рецепторів.

Шкода фастфуду

3. Тривала теплова обробка продуктів фастфуду вбиває не тільки корисні мікроелементи (якщо вони взагалі там були), але і який-небудь смак, тому використовується ціла технологія з хімічними речовинами, які створюють ілюзія смаку у їжі.

4. М'ясо для фастфуду, як відомо, береться у корів. Але на відміну від фермерських приватних господарств, для гамбургерів і чизбургерів використовується м'ясо корів, яких годували спеціальними анаболіками і зерном, хоча ці тварини не їдять нічого, крім трави і сіна. Навіщо це потрібно виробникам? Після зерна м'ясо корови стає досить жирним.

Відомі випадки, коли корови харчувалися останками овець, собак і навіть своїх побратимів.

5. Порожня від вітамінів і необхідних мікроелементів їжа, напхана хімічними добавками із запаморочливим смаком, який викликає звикання, в кінцевому підсумку призводить до ожиріння.

Для тих, хто планує покупку будинку, подивіться готовий проект котеджу, щоб забезпечити своїй родині комфортне житло.