Главная → Що таке еко-дієта?

Що таке еко-дієта?

Еко-дієта — ця дієта спеціально розроблена для людей, ведучих здоровий спосіб життя. І це не тільки слова, люди, які дотримуються еко-дієти, вживають в їжу тільки екологічно чисті продукти, по можливості, вирощені в тій місцевості, де проживають.

Шанувальники еко-дієти не вживають в їжу все, що містить штучні добавки, трансжири, підсолоджувачі, овочі та фрукти, вирощені із застосуванням хімії, ГМО, борошно вищого гатунку.

 Що таке еко-дієта?

 Еко-дієта — це скоріше, філософія життя. Немає певних правил підходу до еко-дієті, ви можете бути строгим вегетаріанцем, як наприклад Алісія Сільверстоун, на цій дієті вже близько восьми років, або як Мадонна і Гвінет Пелтроу, які вживають в їжу поряд з зерновими та овочами морепродукти. Також допускається вживання м'ясомолочних продуктів, птиці.

Але не забувайте про фізичні навантаження. Наприклад, ви можете робити декор для стін для своєї квартири, і це вже будуть фізичні навантаження. Хоча ви можете виділяти 30 хвилин для зарядки або годину протягом дня для тренування.

Основа меню: вживання в їжу необхідної кількості овочів і фруктів, цільного зерна і продуктів їх переробки, чорний шоколад, олія оливкова, соя, бобові.

Зразкове меню еко-дієти:

На сніданок: 200 г ягідного соку, цільнозерновий хлібець з перцем.

На обід: сир тофу, приготовлений на грилі, капуста цвітна з приправою каррі.

На вечерю: пиріжок, виготовлений на основі висівок, з ананасової начинкою, одне яблуко.

 Що таке еко-дієта?

 Обов'язково протягом дня повинні бути перекуси: капуста брокколі з кедровими горішками; просяні крокети; сир тофу з руколою і злегка обсмажені зерна конопель.

Порції повинні бути невеликими, так як основу еко-дієти складають продукти, що містять багато клітковини. Ви швидко насичується, вживаючи менше калорій.

Приготована їжа виходить дуже різноманітною, корисною і дуже смачною, в ній містяться такі макроелементи як йод, селен, хром, так необхідні нашому організму.

Якщо ви є строгим вегетаріанцем, необхідно стежити за тим, щоб ваш раціон щодня містив достатню кількість вітамінів, білків, заліза, кальцію.

Враховуйте, що еко-продукти набагато дорожче звичайних, але в теж час ви можете самостійно вирощувати велику частину раціону у себе на грядці.