Главная → Шкода м'-яса або як перестати його їсти

Шкода м'-яса або як перестати його їсти

Дуже багато сьогодні схиляються до того, щоб відмовитися від м'яса. Але не всім це вдається, так як довгі харчові звички неможливо знищити одним тільки вольовим зусиллям. Саме бажання перестати їсти м'ясо повинно бути непохитно і сильно, а при нашому укладі життя, постійної поспіху і відвідуванні гостей зробити це не так вже й просто.

Це все одно, що відмовитися від сигарет. Кожен курець знає про шкоду куріння, але при цьому все одно продовжує палити, так як це залежність. Від м'яса у нас теж є харчова залежність.

s1_64924_148

Шкода м'яса стає очевидним вже після довгої відсутності його в організмі. Ми знаємо, що всі потрібні поживні речовини, які містяться в м'ясі, є в овочах, фруктах і бобах. Більш того, в статті білки в харчуванні вже піднімалося питання, в чому саме різниця між тими необхідними речовинами, які містяться в м'ясі і в рослинній їжі.

Якщо вам важко відмовитися від м'яса, то вам потрібно підживлювати своє бажання потрібними уявними ілюстраціями. Наприклад, ми звикли, що м'ясо — це щось приємно пахне і соковите. Але насправді пахнуть спеції, а без них ми б думали тільки про те, як би скоріше прожувати цей несмачний кусок м'язів.

Що ще більш дієво — так це повний цикл приготування м'яса. Ні, він не починається з покупки стегенець. Уявіть, що для приготування м'яса вам потрібно зарубати курку, свиню чи баранчика. Потім повністю його обробити, випатрати і тільки потім почати готувати сирі м'язи.

Мало кому з цивілізованих людей захотілося б сьогодні це зробити.

Якщо вам кожен день погано, то дізнайтеся, як це можна виправити.