Главная → Сам по собі обмежений режим харчування, а вірніше, здорове і правильне харчування дуже навіть необхідно людині, але потрібно враховувати такий фактор як обмеження та цінності .

Сам по собі обмежений режим харчування, а вірніше, здорове і правильне харчування дуже навіть необхідно людині, але потрібно враховувати такий фактор як обмеження та цінності .

Якщо людина сідає на дієту, то у нього на це може бути декілька причин:

  • захворювання, яке вимагає певного режиму харчування;
  • ожиріння в результаті порушення обміну речовин;
  • неадекватне сприйняття своєї зовнішності.

У перших двох випадках людина, крім того, що він сам себе доводить, піддається обробці системи, про що ви можете почитати в статтях Шкода фастфуду і Залежність від їжі. У третьому випадку вплив виявляється через рекламу в глянцевих журналах, а також низька самооцінка в результаті занадто строго або невмілого виховання.

Психологія дієт

В даному випадку вже неважливо, чи буде це французька дієта або якась інша. Тут завжди діють один і той же механізм: дієта психологічно налаштовує людину на певні жертви, тобто звичайну їжу перетворюють в культ. А все, що нам заборонено, стає для нас більш значним.

Навіть салат цезар буде для вас цінністю, якщо ви собі станете відмовляти в такому задоволенні.

Завжди пам'ятайте про те, що психологія дієт полягає в тому, що людина не зможе схуднути, інакше б дієти допомогли б вже дуже давно. Сам по собі обмежений режим харчування, а вірніше, здорове і правильне харчування дуже навіть необхідно людині, але потрібно враховувати такий фактор як обмеження та цінності.

Якщо на чолі кута буде поставлено власне здоров'я і енергійність, то і дієт ніяких не потрібно буде, ви просто почнете правильно харчуватися і відповідно худнути.