Главная → Веганство

Веганство

Веганство називають строгу форму вегетаріанства. Тобто, як правило, саме вегетаріанці вирішуються перейти на більш жорсткий спосіб харчування, уникаючи вживання в їжу взагалі будь-яких продуктів, пов'язаних з експлуатацією і тим більше вбивством тварин.

Веганські рецепти прості у використанні і завдяки різноманітності фруктів, овочів, бобових і зернових, проблем з харчуванням у такому стилі не виникає.

Як перейти на веганство, щоб продовжити оздоровлення організму?

Веганство

1. Намагайтеся переходити на новий образ життя плавно, без різких стрибків. Відмовляйтеся від продуктів тваринного походження поступово. Наприклад, спочатку відмовтеся від яєць, яким дуже легко знайти альтернативу, про що більш детально написано тут.

Коров'яче і козине молоко можна замінити мигдальним або кокосовим. Соєве м'ясо відмінно підійде для обідів, а в супермаркетах легко можна купити навіть веганські морозиво.

Поки ще важко знайти, але все-таки вже зустрічаються пшеничні ковбаси, веганські сири та інші альтернативні продукти харчування для «суворих» вегетаріанців.

2. Якщо у вас є улюблені рецепти, в яких використовуються продукти тваринного походження, наприклад, той же сир, молоко, сир, то не відмовляйтеся від звичних страв, просто модифікуйте їх використанням більш підходящих для веганства продуктів.

3. Частіше використовуйте бобові. Вони відмінно підходять для того, щоб урізноманітнити звичне меню, причому їх можна використовувати і як закуски, і як основна страва.

4. Не забувайте, що велика частина вашого раціону має становити свіжі, необроблені продукти, а якщо купуєте щось в упаковці, то уважно стежте за складом, наприклад, уникайте наявності підсилювачів смаку, про серйозний шкоду яких написано в статті глутамат натрію.

Відвідайте інтернет магазин подарунків, щоб купити сувеніри Москва за кращими цінами для своїх близьких і друзів.