Главная → Вітамін D

Вітамін D

Коли починається осінньо-зимовий сезон, з'являються і гострі респіраторні інфекції. Протікають вони на тлі ослабленого дії антибіотиків, тому що організм звикає до їх прийому під час лікування простудних захворювань.

Шведські вчені в результаті досліджень визначили, що прийом антибіотиків для хворих, схильних до простудних захворювань, можна знизити. Для цього необхідно круглий рік приймати вітамін D.

Для людей з ослабленим імунітетом, вітамін D допоможе організму не прижитися з «агентами» боротьби з мікробами. Результати досліджень виявили, що якщо в крові брак вітаміну, то організм сильніше піддається інфекціям.

Вітамін D

Вчені довели, що вітамін D активізує роботу імунної системи. Він відноситься до групи вітамінів, які розчиняються тільки в маслі.

Цей вітамін також бере участь у засвоєнні організмом фосфору і кальцію, які, в свою чергу, відповідають за побудову скелетної системи організму.

Вітамін D виробляється в організмі під дією променів сонця. Міститься в таких продуктах, як риба, яйця, молоко.

Недолік в організмі вітаміну D компенсується прийомом всередину синтетичних вітамінів за призначенням лікаря.

Пам'ятайте про збалансоване харчування і необхідній кількості вітамінів протягом дня. Турбота про харчування — це не тільки підрахунок калорій і облік білків, жирів і вуглеводів у раціоні. Напевно вас зацікавить і виробництво кухонь, щоб з комфортом облаштувати кухонну зону і займатися приготуванням їжі з великим задоволенням.