Главная → Плюси вегетаріанства

Плюси вегетаріанства

Якщо ви роздумуєте стати вегетаріанцем, або, принаймні, спробувати, що це таке, то ось вам пара дуже переконливих доказів на користь натурального харчування, про які говорили ще йоги.

Тваринна їжа не володіє енергією. Рослинна ж вся наскрізь пронизана сонячними променями, що саме по собі вже насичує нас неймовірною силою. Якщо залишити помідор і шматок «свіжого» м'яса на сонці, то друге стане розкладатися практично моментально і вже до вечора придбає специфічний запах.

plusy-vegetarianstva

Ще важливо на думку йогів те, що в момент убивства будь-яка жива істота відчуває інстинктивний страх, який записується і зберігається в клітинах організму. Поїдаючи м'ясо тварин, людина заряджається негативними емоціями, стає хижаком, м'ясоїдним, що робить його більш приземленим істотою, ніж він є насправді. Вже тільки з цієї причини варто відмовитися від м'яса.

Існує багато напрямів у вегетаріанство, наприклад, є форма вегетаріанства, при якій можна вживати молочні продукти і різні десерти, такі як сирне печиво, а є і більш сувора форма — веганство, коли молочні продукти повністю заборонені. Але яка б не була форма, м'ясо — це саме той продукт, який виключений повністю.

До того ж переварювання м'яса займає дуже багато часу і сил, які могли б піти на щось більш потрібне і необхідне. Історія розповідає про те, що спочатку людина не була м'ясоїдним і став харчуватися м'ясом вбитих тварин тільки через необхідність, яка виникла під час переселення на мало обжиті землі.

Рослинна їжа не володіє страхами тваринного походження, тому може дати тільки корисні і енергетично насичені речовини, в свою чергу ведуть до зміцнення здоров'я.