Главная → Культ їжі

Культ їжі

Уроки кулінарії, екзотичні страви, що ломляться столи від явст під свята — все це культ їжі, якому ми вірно служимо ось уже кілька століть поспіль. Між тим, людина здатна відмінно обходитися одним яблуком в день або невеликим шматочком хліба.

Якби не нав'язані стереотипи з реклами, а також традиції і спрага нових відчуттів, наші супермаркети залишалися б порожніми. Адже насправді нам не потрібно снідати, обідати і вечеряти, при цьому кожний прийом їжі супроводжується великою кількістю кількох видів продуктів, які перекривають один одного своїм хімічним складом, звідси наші шкідливі звички харчування, які потім призводять до хвороб і старості.

Культ їжі

Ми женемося за красивими кухнями, дорогими сковорідками, витрачаємо дні безперервно, щоб підготувати оригінальні страви для гостей, а життя в цей час проходить якось повз. Ми так захоплені їжею, що вже дійсно не пам'ятаємо просту істину про те, що потрібно їсти заради життя, а не навпаки.

Уявіть собі, що немає культу їжі. Ми більше не збираємося за смачним столом під свята, ми більше не влаштовуємо банкетів, тисячі ресторанів закриваються, а магазини порожніють. Може, картина і сумна, але це зайвий раз підтверджує те, що ми так сильно прив'язані до їжі, що без неї вже взагалі життя не уявляємо.

Постарайтеся менше часу віддавати їжі і більше часу присвячувати собі та своїм близьким. Ми часто не помічаємо тих речей, заради яких дійсно варто жити.

Дізнайтеся, яка зараз на СМЛ ціна, щоб купити скломагнієві лист за найкращою вартості.