Главная → Візьміть 1 кг житніх

Візьміть 1 кг житніх

Візьміть 1 кг житніх сухарів (підсушіть скибочки хліба в духовці). Залийте окропом і дайте настоятися 4 години. Потім процідіть, додайте 25 гр дріжджів, 200 г цукру і, накривши марлею, залиште бродити при кімнатній температурі на 5-6 ч. Коли напій почне пінитися, процідіть вдруге і розлийте в пляшки, поклавши в кожну по 3-4 родзинки. Пляшки закупорити і в горизонтальному положенні залишити в прохолодному місці. Через 2-3 дні пийте на здоров'я!

Інший варіант: Просто житній хліб 4-5 шматків, 0.5-1 ст. цукру, 10-15 родзинок. Все це в 3-х літрову банку і залити теплою кип'яченою водою. Накрити марлею (щоб мухи не тонули). Поставити в тепле місце (не на сонці!). Все! Через 2-3 дні можна цідити, охолоджувати і пити. Залишилося сусло не викидати. Ще на 3-4 рази згодиться.

Візьміть 1 кг житніх

Ще варіант: бородинський хліб грам 300, обсмажити його, потім залити літром окропу і настоювати хвилин двадцять. Потім в цю масу долити літра 3 води, додати 4 ст. ложки цукру і трохи дріжджів. Як постоїть півгодини, перемішати дріжджі і дати настоятися. Через добу квас готовий.

Історія квасу не менш стародавня і захоплююча, ніж Історія Мира; занурившись в неї, можна дізнатися багато цікавих фактів про те, що було в давні часи і може трапитися знову.