Главная → Хлібний квас —- чудовий

Хлібний квас —- чудовий

Хлібний квас — чудовий шипучий і пінний напій — вживався древніми русичами споконвіку. Ми всі любимо його, але рідко замислюємося над корисними властивостями хлібного квасу, які незаперечно визнає навіть сувора офіційна медицина.

Хлібний квас - чудовий

Встановлено, що він не просто втамовує спрагу, але вкрай благотворно впливає на процеси нашого травлення, і спасибі за це ми повинні сказати молочнокислим бактеріям, які утворюються в квасі в процесі бродіння. Тобто квас чинить на наш організм таку ж дію, як і кисломолочні продукти, наприклад, кефір. А вже про користь кисломолочних продуктів і самого молока ми знаємо з самого дитинства!

Напої з молока — такі, як молочні коктейлі — також зберігають його багато корисних властивостей, мають чудовий смак і втамовують спрагу в жару. Що стосується молочних каш, то їх люблять і діти, і дорослі. Вони ситні, легко засвоюються і збагачують наш організм необхідними мікроелементами. Кращі рецепти страв, приготовані на основі молока і кисломолочних продуктів, ми зустрічаємо в кухнях всіх країн світу.

Наприклад, відома нам окрошка готується як на основі хлібного квасу, так і на основі кефіру. Відомо близько п'ятдесяти рецептів прекрасних молочних супів — з грибами, з капустою, з різними крупами.

І, звичайно, кажучи про смачних і корисних страв із молока, не можна не згадати про головне фаворита літнього сезону — молочному морозиві! Ми часто забуваємо, що воно володіє багатьма корисними властивостями — хоча в морозиві дуже небагато білків, всього 3,5% -4,5%, але вони належать до найбільш легкозасвоюваним і містять необхідні нашому організму амінокислоти.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • холодець
  • оригінальні салати новий рік
  • салати на новий рік
  • оригінальні салати на новий рік
  • салати на новий рік 2011 заєць
  • новорічний салат з кальмарами