Главная → Кулінарні афродізі

Кулінарні афродізі

Кулінарні афродізі відомі людству з найдавніших часів і є потужним засобом впливу на організм людини. На відміну від дорогих ліків, що підвищують потяг, вони вільно продаються на ринку або в найближчому магазині.

Наприклад, банани, які сприяють зміцненню статевої функції і з яких на Сході досі готують солодощі.

Дуже потужним афродизіаком є фініки — їх вживання підвищує сексуальний потяг і допомагає продовжити статевий акт.

Полуниця надає просто неповторне вплив на жіночий організм, особливо якщо вона поєднується з шоколадом або вершками, тому що в полуниці міститься фолієва кислота і вітамін В, який стимулює статевий потяг; саме тому полуниця та шампанське є неодмінним елементом багатьох романтичних вечерь.

До афродизіаками відносяться женьшень, авокадо, алое, аніс, імбир, селера, петрушка, кріп, устриці і навіть цибулю і часник. Саме тому салати з селери, цибулі та курячих яєць вважаються дуже потужним збудливим засобом, хоча не меншим дією володіють мед, горіхи і шоколад.

Серед кулінарних афродизіаків дуже багато морепродуктів: устриці, мідії, равлики, креветки, морська капуста, ікра. Цьому є наукове пояснення: всі морепродукти містять велику кількість білка, але, на відміну від м'яса, легко перетравлюються.

Є також афродизіаки, чия користь сумнівна: це небезпечна «шпанська мушка», а також алкоголь, який може пошкодити і здоров'ю, і любовним відносинам. «Шпанская мушка», або Lytta vesicatoria — це комаха, тільце й крила якого містять з'єднання кантаридин, що створює відчуття тепла і збудження в області статевих органів.

Кулінарні афродізі

Афродозіачних властивості приписуються знавцями деяким мінералам, які приймалися у вигляді порошку. Зараз у нашому розпорядженні є цілком достатній набір доступних кулінарних афродизіаків, які не завдадуть ніякої шкоди організмам закоханих.

Планується складання словника доступних афродизіаків.