Главная → Слово "-паска"- грецького

Слово "-паска"- грецького


Слово "паска" грецького походження, і означає воно "крендель". Селянський великодній хліб, пиріг або булка частіше називається "пасха" або "паска". У містах "паскою" прийнято називати солодку сирну масу, приготовлену з великою кількістю масла, цукру, родзинок і цукатів.

Стародавні слов'яни весною в переддень посівних робіт готували обрядовий хліб з кислого, заквашеного на дріжджах тіста і приносили етое хліб в жертву землі, стихій або предкам. Так хлібороби заручалися їх підтримкою і забезпечували рясний урожай.

Традиція зустрічі Великодня з випечених ритуального хліба сягає корінням у старозавітні часи, але місце опрісноків зайняли просфора, артос і паску.

З плином часу християнська і язичницька традиції в народній свідомості переплелися одна з одною.

Паски і пофарбовані у Великий четвер яйця освячують у церкві, це чи не самий загальновідомий великодній обряд, всіма улюблений і виконуваний.

Кулічное тісто підходить тричі: перший раз — коли дріжджі розчиняються в молоці; другий раз — коли саме тісто буде замішано, в третій — коли розкладено по формах. Воно не любить протягів і не повинно бути рідким.

У кожної господині — свій індивідуальний рецепт паски. Багато додають в тісто родзинки, мигдаль, горіхи, цукати, але основну родзинку додають кулічному тесту прянощі: ваніль, шафран, кардамон, мускатний горіх, використовувані в різних пропорціях і поєднаннях.

Оригінальні рецепти, меню дієт і гороскопи можна знайти, читаючи жіночі журнали. Якщо вас щоденний гороскоп, або гороскоп совметімості з коханим, найпопулярніші дієти і поради господиням — варто їх уважно погортати.

Звичайний, так званий "Домашній" паска готується так:

Беруться
7,5 склянки борошна, 2,5 склянки молока, 50 г дріжджів, 20 жовтків, 1 склянка цукру, 2 склянки розтопленого масла, трохи солі.

Майже всю муку змішують з молоком, додають попередньо розведені в невеликій кількості молока дріжджі, розмішують і ставлять у тепле місце. Коли опара підніметься, додають в неї жовтки, розтерті до білого кольору з цукром і підігрітим молоком (2 склянки), потім кладуть сіль і додають борошно, щоб тісто вийшло потрібної густоти, після чого замішують і дають вдруге піднятися.

Після цього тісто вибивають якомога краще, кладуть у форму, заповнивши її наполовину, дають тісту піднятися, а потім випікають.

Після того, як паска обережно витягується з форми, йому дають охолонути. Потім змащують збитим з цукром білком і посипають фарбованим пшоном.

Для приготування "Царського" паски беруть не молоко, а вершки, і в тісто додають цукати і мигдаль.

Слово "паска" грецького

Мій блог знаходять за такими фразами

  • чорно-білі картинки зими і Різдва
  • авокадо
  • кислі щі напій
  • новий рік 2011
  • наполеон молоко, оцет, залишити на ніч
  • обід на Різдво