Главная → Рис для цього плову

Рис для цього плову

Рис для цього плову

Рис для цього плову вариться так само, як і для звичайного. Різниця тільки в приготуванні м'яса. Я обожнюю сябзі, це найкорисніший і самий весняний варіант, тому намагаюся його завжди готувати на Новруз-байрами, сьогоднішній Новий рік, свято весняного рівнодення. Зараз від чомусь відзначається тільки в мусульманських країнах, а раніше його святкували всі древні народи, і слов'яни теж.

Нам знадобиться багато зелені — шпинат, зелений лук і дикий лук, його ще називають "Кевер". Від звичайного він відрізняється більш гострими, "гранованими", пір'ям і кислуватим смаком. Саме він надає сябзі необхідну кислинку, але якщо його немає, можна взяти пучок (але не більше) щавлю або додати розведену в бульйоні дрібку лимонної кислоти. На фото він лежить поруч зі звичайним цибулею, щоб ви "відчули різницю", як кажуть в рекламі.

Готується сябзі з баранини. М'ясо відварюємо без всяких спецій, не забуваємо знімати піну. Зелень чистимо і ретельно миємо. Краще замочити її у воді і 2-3 рази поміняти воду, щоб весь пісок змився і не псував нам задоволення противним скрипом на зубах.

Зелень нарізаємо і тушкуємо у вершковому маслі на широкій сковороді з бортиками. Коли протушкувати, додаємо зварене м'ясо і трохи бульйону. Продовжуємо тушкувати все разом, поки бульйон не випарується і не залишиться тільки масло.

Ось і все!

Втомившись від готування, можна зайнятися не менш цікавими речами: аналізом мережі, комп'ютерів, програмного забезпечення і роботи оргтехніки. У цьому випадку вам потрібно знати все про it аудит. Тому краще довірити подібні справи професіоналам, а самим спокійнісінько ласувати смачними закусками!