Главная → Паски-пасками, але

Паски-пасками, але

Паски-пасками, але пасхальна трапеза в кожному будинку будується у відповідності з власними традиціями. У нас обов'язковою стравою на Великдень є зелений борщ.

Паски-пасками, але

Зелений борщ готується в двох варіантах — пісному і скоромне, і в свято, звичайно, подається скоромний варіант. Яловичі кісточки і м'ясо відварюються, витягуються з бульйону. М'ясо зрізається з кісток і відправляється назад у каструлю.

Миємо й нарізаємо зелень: щавель, шпинат, зелена цибуля, кріп. Кладемо в каструлю. Заправляємо борщ рисом. Нарізаємо картоплю і теж додаємо в зелений борщ. Залишилося тільки закинути кілька горошин запашного перцю і лавровий лист, і борщ готовий!

При подачі на стіл зелений борщ заправляється сметаною і нарізаною відварним яйцем.

У пісному варіанті зелень попередньо гаситься в пісному маслі, розводиться водою з додаванням кубика грибного бульйону. Потім додаються рис і картопля, як і в попередньому випадку.

А для тих, кому ліньки готувати борщі, але полювання смачно поїсти — існує замовлення піци. Замовляйте піцу додому і ласуйте на здоров'я. Я от дуже люблю піцу з морепродуктами, а дітям більше до душі піца з ковбасою. І, між іншим, під борщ піца теж непогано йде.