Главная → Є запахи, які

Є запахи, які

Є запахи, які нас зачаровують, збуджують апетит, лоскочуть ніс і небо. Але зараз я говорю не про прянощі, а про самих звичайних (і незвичайних) продуктах і речовинах.

Наприклад, я обожнюю аромат лимона і кави; але от до самого кави, як і до лимонів, я байдужа. У когось викликає захоплення запах свіжої здоби, а мене він дратує. Аромат полуниці мені подобається куди більше, ніж її смак.

Є люди, які не переносять запах часнику чи смаженої цибулі, а у когось він викликає апетит. Реакція на запахи може бути сама непередбачувана — аж до алергії, від якої потім доводиться довго лікуватися.

Я — переконаний "м'ясниці", пост переношу погано, без м'яса стаю злий, як голодний тигр, якого намагаються нагодувати силосом. Але от запах смаженого м'яса (і тим більше вареного) мені подобається зовсім. Вважається, що запах м'яти заспокоює; але тільки не мене!

Перед кожним святом будинок наповнюється цілим морем найнеймовірніших ароматів. Новий рік пахне апельсинами і мандаринами, Різдво і Великдень — здобою і прянощами. Запахи кухні, кулінарні запахи, наповнюють наше одяг і волосся, і від них часом нелегко позбутися.

Будь-яка господиня знає — блюдо, приготоване самостійно, смаку не має. Ми "наїдаємося" запахом, стоячи біля плити, аж до втрати апетиту. А як справи у вас? Які кулінарні запахи, запахи продуктів і страв, подобаються вам, а які — дратують? І чим пахнуть свята у вашому домі?

Мій блог знаходять за такими фразами

  • салати на новий рік
  • новий рік 2011
  • салати на новий рік
  • як солити капусту з буряком
  • торт чорний принц
  • простий рецепт качки з апельсинами