Главная → Цей рецепт мені також

Цей рецепт мені також

Цей рецепт мені також

Цей рецепт мені також знаком у двох варіантах — пісному і не дуже. Народився овочевий торт у часи загального і тотального дефіциту, коли душа просила оселедця під шубою, але в магазині було катма.

Потім, коли ми навчилися маринувати кільку, проблема з "шубою" частково вирішилася (до переможного повернення оселедця на прилавки), але торт продовжив своє існування.

Отже, нам знадобляться: картопля, морква, буряк, цибуля і солоні огірки та мариновані грибочки.

Овочі відварюємо. Натираємо шарами, вниз поміщаємо нарізану цибулю і солоні огірки. Наступний шар — картопля, потім — моркву, потім — буряк. Повторюємо два рази. Один раз замість огірків можна покласти грибочки. Поливаємо зверху соняшниковою олією і оцтом. Чекаємо годинку, поки просочиться.

Це був варіант пісний. Але якщо вам потрібно що-небудь більш калорійне, то змажемо наш торт майонезом, як класичну шубу, і рясно посипем нарубаними яєчками, звареними круто.

На жаль, у зв'язку з певними захворюваннями травної системи, мені була показана досить сувора дієта. Мені швидко набридло постійно вживати одноманітні пісні страви. Рецепти смачних, простих і корисних страв я знайшла на сайті postniy.ru.

Як бачите, вихід завжди знайдеться. Те ж саме можна сказати і про надійний хостинг; якщо вам потрібний недорогий, але професійний хостинг — зверніться до фахівців за допомогою, і вам запропонують найкращий варіант!