Главная → Звичайно, справжня чайна

Звичайно, справжня чайна


Звичайно, справжня чайна церемонія у нас з вами навряд чи вийде, але можна спробувати в неї «пограти». Дістаємо з комори шовкові халати в квіточку і перев'язуємо їх широкими шовковими хустками, складеними уздовж. На ноги одягаємо білі шкарпетки і тапочки-сланці. Ходити в такому вигляді буде дуже незручно (обіцяю), так що знаменита семенящая хода у нас вийде сама собою.

Яскравою помадою намалюємо губки бантиком, чорною підводкою подовжуючи «стрілки» до скронь. Будемо кланятися кожні п'ять хвилин і повторювати «Арігото» по кожному зручному і незручному випадку.

Тепер власне про чай. Відомо, що японський чай існує у двох варіантах — це листовий чай і пудра. Справжній чай — зрозуміло, зелений, а не чорний (який в китайській класифікації взагалі вважається корисним), і вищий його гатунок називається Гекуро, він робиться з листочків з самого верху чайного куща. Є ще чай, збирає з гілок нижче, він вважається чаєм другого збору і називається Сенча. Є ще супер-екзотичний чай Генмайча — Сенча, у який додали обсмажений рис.

Але в традиційній японській чайній церемонії використовується тільки чай Гекуро у вигляді пудри, розтертий в дрібний порошок. У такому вигляді він називається маття. Заварка маття — справа складна і не всім по зубах. Забудьте про крутому окропі — нам потрібна гаряча вода (температурою близько 75-80 градусів Цельсія). Після заварки маття збивається особливим бамбуковим віником до утворення характерної світло-зеленого шумовиння.

Не знаю, як вам класичний маття, і оцінить Чи його об'єкт вашої уваги (ну не для себе ж ми затіяли цю мороку з чайною церемонією!?), Але якщо збита віником гостро пахне піна не дуже бажана в меню, рекомендую небудь хороший ароматизований чай типу жасминового — думаю, він цілком впишеться в обстановку.

Декор кімнати для домашньої чайної церемонії витримуємо в стилі японського мінімалізму; геть стільці, квітчасті килими і дивани! Нам знадобиться однотонний палас (це замість бамбуковій рогожі), журнальний столик і дрібнички в японському стилі (якщо шкода купувати, пошарте в будинках у знайомих і позичте на вечерок).

Звичайно, справжня чайна

Посуд має бути тільки керамічної — забудьте про кришталевих склянках! Озброїмося кружками або піалами.

В якості десерту краще всього використовувати мармелад або желе, тому що традиційні японські солодощі для європейського смаку кілька незвичні. Японці практично ніколи не додають в свої десерти вершкове масло і молочні продукти, а також дуже помірні у використанні цукру. Даягаку Імо (зацукрований солодкий картопля), пиріжки «мандзю», желатинові кубики в бобових сиропі — ось тільки деякі з десертів традиційної чайної церемонії. Доречні будуть на нашому столі горіхи, каштани, сухофрукти — словом, простір для фантазії є.

Пам'ятайте, що справжня чайна церемонія повинна створювати настрій спокою, відходу від турбот і прагнення до істини і краси.