Главная → Чесно кажучи —- питання

Чесно кажучи —- питання

Чесно кажучи — питання не пусте. Іноді мені доводиться готувати не один обід, а два або три. Завжди доводиться приймати в розрахунок, хто з домочадців їсть це блюдо, а хто — ні.

На всі мої скарги мама реагує однаково — мрійливо дивлячись у стелю, повторює: "Це тобі кара за мої муки!". Я доводила батьків до істерики своїм огидним апетитом і капризами. Один раз тато намагався вилити мені суп за комір. Пам'ятаю, як мама ганялася за мною з сирник по дому, а я від неї ховалася під столом.

До процесу мого годування залучалися бабусі. Мені показували "ляльковий театр", задобрювали подарунками та намагалися "купити" обіцянками. Нічого не допомагало. Одного разу тато категорично наказав бабусям мене не годувати взагалі — мовляв, зголодніє, сама попросить. Я не їла і не просила.

Але справа була в моєму поганому апетиті, а не в примхах. Якщо у людини поганий апетит, то він нічого не їсть, а не харчується вибірково.

На мій погляд, якщо людина голодна, він з'їсть все, а не стане крутити носом, виколупувати родзинки з булки, розмазувати кашу по тарілці, виловлювати картоплю з супу. Може бути, таких вибагливих "гурманів" і варто потримати на голодній дієті?

Однак мої дії в цьому напрямку успіху не мають. Дізнавшись, що на обід сьогодні — нелюбиме блюдо, один з моїх "прівередой" відправляється з ображеним виглядом до себе в кімнату, демонстративно жуючи шматок хліба навіть без солі, а не те що без масла.

І це стосується не тільки молодших членів родини, але й самого старшого. Крутимо носом, нюхаємо. "А це я їв вчора!", "А що, нічого більше немає?!"

Не розумію, як я дійшла до такого життя! Ростила по системі, годувала по годинах. Але після 10 років "послабила хватку" в надії на їх самостійність … І ось тепер пожинає плоди! При тому, що сама — людина в їжі абсолютно некапризну і більше відсутністю апетиту не страждаю!

Мій блог знаходять за такими фразами

  • оригінальні салати новий рік
  • печені котлети
  • тісто на торт з майонезом
  • торт чорний принц
  • новий рік 2011
  • будиночок з печива
  • Чесно кажучи - питання