Главная → Пам'-ятаю, в старому чеському

Пам'-ятаю, в старому чеському

Пам'ятаю, в старому чеському календарі мені попався чудовий рецепт "Курча як індик" (але про це іншим разом). А я пропоную простий рецепт, за допомогою якого звичайну курку можна перетворити в курчати табака.

Нам знадобиться:
кура,
рослинне масло,

зелень,
молоток,
цегла,
томатна паста,
часник,
спеції.

Останні три інгрідієнта можна замінити домашньої аджикою, якщо є. Або, наприклад, соусом Бомба.

Розрізаємо куру уздовж грудини і розпластується на великій сковороді або деку. Потім беремо в руки молоток чи кухонний топірець для відбивних і згадуємо всі образи, нанесені нам з дня народження. Озвірівши як слід, починаємо молотити по куре почому дарма, не забуваючи переламати всі кістки. Потім беремо ніж і знову згадуємо всіх ворогів і кривдників. Протикаємо куру багаторазово наскрізь.

У нас повинна вийде одна велика-велика плоска відбивна — кура. Переконавшись, що вона максимально постраждала, беремо аджику, соус або пасту з видавленим часником і спеціями, сіль і перець, і натираємо куру все з тією ж люттю.

Поливаємо те, що вийшло. рослинним маслом, зверху кладемо прес. Я зазвичай використовую дно від форми для торта і цегла.

Ставимо в духовку на середній вогонь. Гарніруем картоплею, посипаємо зеленню. Їмо.

Якщо ж вам лінь махати молотком, отримати будь-яку страву додому або в офіс можна на два рахунки — достатньо скористатися такою послугою, як доставка обідів, і всі курочки будуть ваші!

Заодно пропоную посміятися і подивитися на курча табака у виконанні юного Леоніда Ярмольника.

До речі, ще один секрет — сама упоительная рум'яна кірочка виходить, якщо намазати нашого "тютюну" гранатовим соком!

Пам'ятаю, в старому чеському