Главная → Про женьшені написано

Про женьшені написано

Про женьшені написано і сказано так багато, що я просто не хочу повторюватися.
Це найпопулярніший афродизіак в китайській медицині. На думку китайських лікарів, препарати кореня показані і здоровій людині, але переважно хворим з виснаженням, при слабкості, перевтомі, головних болях, безсонні, при нічних потах, задишка, кровохаркання, при цукровому діабеті, як регулюючий обмін речовин засіб, при захворюваннях легенів, недокрів'ї, імпотенції і як збудливий при психастенії та інших недугах.

У медицині східних країн (Китай, Корея, Японія, Індокитай і ін) кореню приписують здатність продовження життя і молодості, тому корінь рекомендується приймати не тільки хворим, а й здоровим починаючи з 40-річного віку.

Коріння дикого і культурного женьшеню використовують у свіжому вигляді і консервованому в цукрі. Часто застосовують у поєднанні з іншими лікарськими рослинами.

Женьшень на меду

Це дуже популярний в Приморському краї спосіб вживання женьшеню. Потрібна літрова банка хорошого липового меду і корінь жеьшеня вагою 50-60 грам. Вживати в день по чайній ложці. Однак цільний корінь женьшеню дуже повільно віддає
речовини в мед, тому краще корінь попередньо подрібнити на тертці,
Про женьшені написано
а після настоювання протягом декількох тижнів видалити залишки.

Якщо Ви за комп'ютером більше 2 годин на добу, то Вам необхідно вжити заходів щодо нейтралізації шкідливого впливу електромагнітного випромінювання. Один із ефективних засобів — препарати з женьшенем, так що — панове і пані блогери та копірайтери, майте це на увазі! Те ж саме стосується і любителів побалакати по мобільнику, до речі.

І на закуску — чарівна легенда про женьшені:

Давним-давно, ніхто не пам'ятає коли, жили по сусідству два стародавніх китайських роду Сі Ляднцзі і Лян Сеер. В роду Сі Лянцзе славився безстрашний воїн по імені Женьшень. Він був хоробрим і добрим, захищав слабких, допомагав бідним. Ці якості перейшли до нього від предків, які вели свій рід від царя лісових звірів — тигра.

Воїн Сон Шіхо — представник роду Лян Сеер — на відміну від Женьшеню був підступним, злим, жорстоким і грубим, але зате дуже красивим і ставним. Одного разу на країну напало страшне чудовисько — жовтий дракон. Всі чоловіки піднялися на боротьбу з чудовиськом, і тільки Сон Шіхо перейшов в стан ворога і став вірним помічником жовтого дракона. Женьшень ж, навпаки, зголосився піти в бій з драконом один на один.

Відчайдушно бився з драконом Женьшень. Чудовисько вивергає на нього полум'я, дряпало його кігтями, але вистояв Женьшень. І не тільки вистояв, а й повалив ворога на землю. А зрадника Сон Шіхо Женьшень взяв у полон і прив'язав до скелі, щоб пізніше судити судом народу. Але полоненого Сон Шіхо побачила сестра Женьшеню красуня Ліу Ла і закохалася з першого погляду. Вночі вона підкралася до скелі, перерізала мотузку, який був пов'язаний бранець, допомогла обдурити пильну варту, і поскакала разом з Сон Шіхо.

Женьшень кинувся в погоню за втікачами і наздогнав їх. Все ближче і ближче чувся цокіт копит його коня. І ось вже Ліу Ла в переляку заховалась за скелю, а воїни, спішившись, розпочали поєдинок. Довго билися вони, але Женьшень був більш досвідченим і сміливим воїном: він почав перемагати. Ось він заніс меч для останнього смертельного удару. Ліу Ла в жаху скрикнула, Женьшень здригнувся (адже кричала його сестра), озирнувся і тут отримав зрадницький удар у спину.

Сон Шіхо був готовий торжествувати перемогу, але, смертельно поранений, Женьшень випростався і по саму рукоятку встромив меч у груди зрадника. А потім життя залишили його. Гірко оплакувала Ліу Ла смерть брата і коханого. Потім зібралася з силами і поховала їх, але не пішла з цього страшного місця, а заночувала неподалік.

І на ранок на місці поховання Женьшеню вона побачила небачене раніше рослина, яка виросла там за одну ніч. Рослина виросла тільки на могилі героя Женьшеню, могила зрадника Сон Шіхо так і заросла травою. Так і назвали люди це дивна рослина женьшенем, в пам'ять про героя з роду Сі Лянцзе.
(З кн. С.Красікова "Легенди про квіти і самоцвітах". М., 1996)

Мій блог знаходять за такими фразами

  • різдвяна качка майонез рецепт
  • різдвяне печиво
  • рецепт різдвяної качки
  • простий рецепт гусака
  • аніс
  • рецепт домашній коньяк