Главная → Кокос —- це не горіх

Кокос —- це не горіх

Кокос - це не горіх

Кокос — це не горіх. Це великий круглий плід кокосової пальми, кістянка, як і вишня, але тільки з твердою ворсистою шкаралупою, тонкої коричневої шкіркою і білою м'якоттю, яку їдять свіжою, сушеної, в тертому вигляді.

Розколювати цей "горішок" дуже складно. Перш за все, треба знайти його поглиблення-"вічка", що роблять кокос схожим на забавну мавпячу мордочку, і проткнути їх штопором або викруткою, щоб злити весь сік.

Потім кокос треба покласти на рівну поверхню і, щільно притримуючи, з легким зусиллям бити тупою стороною ножа по точці золотого перетину (приблизно третина від кінця з чорними очима), поки він не трісне по "лінії природного розлому". Тепер досить всунути в неї вістрі ножа і трохи натиснути, і тоді кокос сам розколеться.

Але ми частіше маємо справу з кокосовою стружкою, яка продається розфасованої і навіть підфарбованою. Молоко і м'якоть кокоса багаті мікроелементами, що відновлюють сили і поліпшують зір. Кокос

користується репутацією афродізіака, завдяки здатності стимулювати утворення гормонів в організмах як чоловіків, так і жінок. Використовуваний як масла в суміші зі стимулюючими спеціями, такими, як кайенский перець, він сприяє кровообігу і стимулює роботу органів тіла, а його аромат підсилює почуття.

Маска для обличчя з кокосової м'якоті
Її приготування дуже просте — потрібно всього лише натерти м'якоть кокоса, додати пару крапель соку лимона. Ця маска має омолоджуючий, заспокійливий ефект, вона дуже корисна для чутливої та подразненої шкіри.

Кокосове печиво "не-Рафаелло"
Збиваємо білок з цукровим піском. Додаємо безе в кокосову стружку і руками скачуємо кульки, схожі на відоме печиво "Рафаелло". Можна всередину кульки покласти маленьке ядро горіха або мигдаля.

Викладемо кульки на промаслений папір і підсушити в духовці, як звичайне безе. Результат чудовий — справжнє "Рафаелло" відпочиває! Не забудьте додати цей рецепт в свій архів кулінарних рецептів, щоб не забути деталі приготування.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • прості новорічні салати з консервованим тунцем
  • спаржа
  • рецепт різдвяної качки
  • Що приготувати на різдвяний обід
  • простий рецепт салату
  • рецепт качки прості