Главная → Цей рецепт простий, як

Цей рецепт простий, як

Цей рецепт простий, як

Цей рецепт простий, як мукання, але доступний тільки тим, у кого є відкритий балкон або веранда. В іншому випадку ви будете приречені вислуховувати скарги домашніх на свою нелегку долю — і те, що ці ж домашні будуть потім за обидві щоки наминати ваш твір, навряд чи врятує вас від психологічних і моральних травм в процесі його приготування.

Щоб отримати 1 трилітровий балон чудового, апетитного, ароматного маринованого часнику, нам знадобиться 1.5 кг часнику, пачка солі і винний оцет.

Часник очищаємо верхніх шарів отшелухі, залишаючи один, останній шар, в якому зубчики будуть "упаковані". Акуратно зрізаємо "бороду" корінців — але так, щоб головка не розпалася. Моєму, укладаємо в балон.

Заливаємо кип'яченою водою кімнатної температури. Засипаємо 5 столових ложок солі і ставимо на балкон.

Тепер через день протягом місяця нам треба міняти солону воду. Зливаються "настій" буде таким смердючим, що приготуйтеся до пртензіям з боку членів родини!

Через місяць заливаємо "вимочений" часник винним оцтом. Тепер він повинен дозрівати не менше місяця. Однак результат вартий витрачених зусиль — смію вас завірити!