Главная → Ви тільки вдумайтесь

Ви тільки вдумайтесь

Ви тільки вдумайтесь: яке красива назва, скільки поезії! Асафетіда … Ентузіазму у вас поменшає, якщо ви дізнаєтеся друга назва цієї спеції: ферула смердюча. І вже зовсім ніякої поезії немає у її народному найменуванні — чортів кал!

Іноді я подумки повертаюся в ті часи, коли хитрі арабські купці привозили в морські порти Європи мішки прянощів, а європейські гурмани виходили слиною і золотом, але ніяк не могли з'ясувати — ну звідки ж беруться ці ароматні порошочкі?! Що вони представляють із себе в натуральному, природному вигляді? Насіння — як коріандр або кардамон, корінь — як імбир, тичинки квітки, як шафран, внутрішню частину кори — як кориця або засушені бутони, як гвоздика?!

Можу собі уявити, скільки було здогадок щодо асафетиди. Але навряд чи хтось навіть в страшному сні міг припустити, звідки береться цей гостро пахне порошок!

Для початку збирачі відправляються в гори, де росте наша ароматна героїня — багаторічна трав'яниста рослина сімейства Зонтичні, як стверджує всезнайка-Вікіпедія.

Там вони обкопують рослини, звільняють коріння від землі, але присипають їх сухими листям. Через місяць "провітрювання" збирачі повертаються до своїх пацієнткам і надрізають їм корінці. На місці порізу виступає смола — ось це і є наша "вонючка". Смолу сушать, пермаливают в поршок і додають в страви, як замінник цибулі і часнику. В Індії її продають і у вигляді смоли теж.

Люди знаючі стверджують, що запах асафетиди нагадує саму неймовірну суміш часникового аромату і запаху гнилого лука — нічого собі букет! Зберігати її треба в двох (!) Герметично упакованих тарах, бо запах асафетиди неймовірно стійок і всепронікающ.

Шматочка смоли асафетиди величиною з сірникову головку достатньо для приготування страви на велику компанію, і такий же шматочок може на добу зіпсувати повітря в приміщенні, якщо температура повітря там більше 22 градусів. Додавати її треба в розпечене масло — тільки тоді вонючка перетвориться на справжню пряність!

Чому я саме зараз згадала про асафетиди? А ви здогадайтеся! Правильно — я мариную часник, і запах часникового настою викликає у моїх домашніх напади люті … Це вони ще асафетиду не нюхали!

А тепер — приємна новина для тих, хто любить апетитні і красиві суші і роли. Жителям півдня Росії пощастило — тепер можна спробувати смачні страви японської кухні в Краснодарі! Скористайтеся послугою доставка суші, адже вишукана японська кухня доступна кожному!

Ви тільки вдумайтесь