Главная → Арабські купці привезли

Арабські купці привезли


Арабські купці привезли куркуму в Європу ще в середні століття; тоді вона називалася «індійським шафраном», але її швидше можна назвати "шафраном бідноти" — враховуючи те, що вона стоїть на порядок менше.

Арабські купці привезли

У ті часи ще не було мобільного зв'язку, і ніхто не знав, що таке розсилка смс. Це зараз за допомогою смс-повідомлень новини поширюються зі швидкістю світла, і кожен новий товар допомагає збувати sms реклама. І тим не менше, куркума дуже швидко завоювала популярність у Європі.

Зростає куркума в Індії, і за зовнішнім виглядом схожа на очерет. Куркума — родичка імбиру, і її корінь за зовнішнім виглядом дуже нагадує імбир, але має набагато більш різким запахом і здатна фарбувати страви в чудовий золотистий колір.

Порошок, який ми купуємо в магазинах і на ринках, виходить з кореня куркуми. Цілющі властивості куркуми не перелічити; вона стимулює імунну систему людини і допомагає руйнувати блокуючі роботу мозку шкідливі протеїни, підвищує активність кишкової флори і покращує травлення.

Ще вона відома як потужний антиоксидант, протизапальний і антисептичний засіб. На сході вважається засобом, що зберігає молодість і красу.

Як і будь-яка пряність, вона вимагає обережного застосування, так як при передозуванні погіршується смак продукту. У плов йде 1/4 чайної ложки на 1 кг рису.

Після ситного обіду саме час зайнятися розвагами. Геймерам за смаком доведеться трейнер до company of heroes, тому що хороша гра не потребує додаткових спеціях — вона і так досить гостра!

Мій блог знаходять за такими фразами

  • сочевичний суп
  • оригінальні салати
  • різдвяна качка
  • Салат з рибними консервами фото
  • різдво в іспанії
  • аніс