Главная → М-м …- манго

М-м …- манго

М-м … Манго! І в самій назві, і в формі цього екзотичного плоду є щось невловимо-сексуальне. Але, звичайно, властивості манго як афродізіака крояться не в його формі або назві, а в його соковитій м'якоті з непередаваним смаком і ароматом.

На своїй батьківщині манго — це величезна вічнозелене дерево. Плоди зрілі і незрілі володіють різними властивостями. Зелений манго багатий кислотами, а тому на смак дуже кислий, і багатий на вітаміни С А, В1, В2.

Завдяки високому вмісту заліза в плодах, манго корисний при анемії і авітамінозі. Про манго корисно згадати тим, кого цікавить дієта при недокрів'ї.

Зрілий плід манго на смак дуже солодкий і ароматний, в ньому багато вітамінів і цукрів, але мало кислот. Він значно зміцнює імунітет, захищає від інфекцій і покращує потенцію.

Зрілі плоди рекомендуються для схуднення; вважається також, що регулярне вживання манго знижує ризик розвитку злоякісних пухлин. Але для нас головне, що в легендах своєї батьківщини манго вважається символом любові!

М-м ... манго

Тому, готуючись до романтичної вечері, ми приймаємо освіжаючі ванни, робимо трав'яні маски для волосся, і мчимо готувати

Коктейль з манго, малиною та бананом
Очищаємо 1 манго від шкірки і кісточки, з'єднуємо в блендере з 1 очищеним бананом, 150 г малини і 150 мл яблучного соку. Якщо хочете, можна підсолодити медом за смаком. Вуаля!

Мій блог знаходять за такими фразами

  • соління
  • простий рецепт сендвіча
  • нові покрокові рецепти
  • пиріжки з кокосом
  • простий харчо
  • простий рецепт